Střelec Horoskop 2018

Máte se na co těšit. Podle hvězd totiž bude mít každý Střelec Horoskop 2018 nabitý pozitivní energií. Zrozenci tohoto znamení, pod nadvládou planety Jupiter, se vyznačují schopností rychle a precizně se rozhodovat. Jsou také optimističtí a nezávislí, proto se jim bude skvěle dařit v oblasti mezilidských vztahů, ale také v kariéře.

Počátek roku 2018 Střelcům přinese úspěchy hlavně, co se osobní stránky života týče. Jedinci, kteří jsou v dlouhodobém vztahu, se mohou těšit na harmonii a vzájemné souznění. Budete si užívat pohodové období bez hádek. A to mezi všemi blízkými i přáteli. Vliv Venuše ve Vodnáři však příliš nepřeje vášni a mileneckým vztahům, proto pro ty, kteří jsou doposud nezadaní, nebude navazování kontaktů s opačným pohlavím zrovna jednoduché. Nejlépe uděláte, pokud svou energii budete soustředit spíše na kariéru.

Jaro 2018 a postupné oteplování znamená pro Střelce nový přísun energie. Díky vlivu Merkuru budete mít velmi pohotové rozhodování, ale také spoustu fantazie. Nebude vám dělat problém přijít s novými neotřelými nápady. Podle Horoskopu tohoto faktu nejlépe využijete v kariéře. Pokud se právě v tomto období budete soustředit na práci, dokážete udělat velké změny a být opravdu úspěšní. Zasloužená odměna na sebe nenechá dlouho čekat.

S teplými měsíci letošního roku si zasloužíte po předchozím hektickém období relax. Odcestujte na dovolenou, doma vám teď nic neuteče a odpočinek už opravdu potřebujete. Vlivem přepracování a únavy můžete dělat chyby z nepozornosti a tím si to u šéfa pokazit.

Podzim 2018 přinese Střelcům bezstarostné období, ve kterém budou vztahy jen rozkvétat. Horoskop prozrazuje, že potenciálních partnerů se ve vašem okolí může objevit dokonce hned několik. A tak nezadaní jedinci budou mít o zábavu postaráno. Vliv Merkuru ve Vahách však může způsobit, že vaše rozhodování bude pomalejší. Budete mít podvědomou potřebu vše do detailu zvážit. Může se tak stát, že kvůli této vaší těžkopádnosti, vám unikne nejedna zajímavá příležitost.

Blížící se konec letošního roku pro vás bude možná rozumový. Podle Horoskopu totiž v tomto období přichází energie působící především na intelektuální stránku člověka. Lákat vás budou například i komplexnější úlohy nebo dokonce záhady. Skvěle se odreagujete například u krbu při četbě dobrodružné knížky. V kariéře se v tomto období příliš nevyplatí angažovat. Vaše snaha by stejně s největší pravděpodobností přišla vniveč. Ve vztazích vám naopak na konci roku 2018 nic nehrozí. Očekávat můžete pouze harmonii.