Panna září Horoskop 2023

opatrná, starostlivá avšak inteligentní a precizní je Panna

V září se v pannách probudí rodičovské pudy. Budete chtít trávit čas se svými dětmi, které to velmi ocení a užijete si společně spoustu legrace. Pokud děti nemáte, byla by škoda tohoto naladění nevyužít, nabídněte tedy pomoc s hlídáním svým kamarádům, kteří to jistě ocení. Jestli s partnerem plánujete rodinu, právě teď je ten správný čas. V tomto období budete velmi společenští a zároveň se u vás zesílí láska ke zvířatům a touha jim pomáhat. Můžete chodit vypomáhat do útulku, nebo dokonce nějaké zvířátko adoptovat.

Díky vlivu Slunce budou panny velice pohostinné a štědré. Když vás někdo požádá o pomoc, bez okolků přiložíte ruku k dílu. Abyste došli uspokojení, možná sáhnete dokonce k dobrovolnictví, nebo dárcovství krve.
V září se u vás projeví i chuť po dominanci. S radostí se tedy ujmete organizace svých kolegů a nejspíše to přinese své ovoce. Svého partnera budete chtít ale také kontrolovat a své zájmy budete nejspíše vždy klást před ty jeho. Přemíra samolibosti by váš vztah mohla zničit.

Panna říjen >>


Slunce v Panně
23.8.10:50 - 23.9.08:40
f
23.8.
Slunce ve Vahách
23.9.09:40 - 23.10.18:10
g
23.9.

V tomto období zřejmě nebudete schopni ubránit se nervozitě. Budete teď o něco pomalejší, nejistější a přesně takto budete působit i na ostatní jedince. Teď si při práci budete velmi zakládat na pořádku a systematičnosti, zřejmě proto, že se příliš bojíte problému a překážek, a tak se jim budete snažit vyhnout ještě dříve, než se objeví. Skvěle seberealizovat se v tomto období můžete například při manuální práci. Vaše zručné ruce dokáží skvěle oprostit vaši mysl.

Toto období pro vás bude spíše vážné. Ve svých činech i vystupování ve společnosti teď budete velmi rozvážní, v některých případech můžete působit až nerozhodně a zpomaleně. Každopádně ale oceníte umění a jakýkoliv duševní zážitek. Velmi vás obohatí také například procházka v přírodě. Seberealizace nejlépe v tomto období dosáhnete, když budete sami. Jedině tak si dokážete v klidu utřídit své myšlenky a dosáhnout pocitu bezpečí a spokojenosti.

Venuše ve Lvu
5.6.15:46 - 9.10.03:01
e
5.6.

V tomto období vstupují do hry tendence vystupovat teatrálněji než obvykle, hlavně pokud jde o lásku a vztahy. Dobře vám bude dělat pozornost opačného pohlaví, takový zájem pohladí hlavně vaše ego. Vaše láska v tomto období dokáže být velmi upřímná a romantická. Obzvláště pokud se zamilujete do někoho, kdo vás bude obdivovat a uctívat. Naopak rozchod teď může být velmi trpká a těžká zkušennost.

Merkur v Panně
28.7.23:20 - 5.10.01:57
f
28.7.

Velmi se vám v tomto období bude dařit při rěšení nejrůznějších problémů. Dokážete je totiž přesně analyzovat a proniknout tak k jádru velmi rychle. Je to období jako stvořené pro odborníky všeho druhu. Vaše rozhovory se také často mohou točit okolo tématu zdraví. Váš zájem o informace z této oblasti je totiž právě v tomto období velmi vysoký. 

Mars ve Vahách
27.8.14:58 - 12.10.05:37
g
27.8.

V tomto období můžete očekávat, že se budete chovat spíše racionálně až chladně. Hněv, vášeň či nadšení vaší mysli vládnout nebudou. Jediné co vás dokáže vykolejit je pocit nepravedlnosti, pak budete ochotní za správnou věc klidně bez váhání bojovat. Váš objektivní a nevzrušivý a velmi svědomitý přístup vám navíc dává dobré předpoklady uplatnit se v kariéře.