Ryby září Horoskop 2023

skromné a citlivé znamení, mají silné vnitřní vnímání a inspiraci

Vlivem změny počasí a návalu povinností vás ovládne stres a můžete tak upadnout až do depresivních stavů. Ryby budou mít tedy v září za úkol vrátit se zpět do psychické pohody a dbát na své zdraví v podobě kvalitní stravy. Ta by vám měla pomoci předejít trávicím obtížím, ke kterým budete mít sklony a také pokud se snažíte shodit nějaké to kilo, tento měsíc je ideálním časem začít. Soustředění se na správné cvičení a zdravou stravu zaměstná vaši hlavu a vám se tak uleví i po psychické stránce.

Tento měsíc s sebou pro většinu populace přináší záplavu povinností a tím pádem také depresí. Ryby budou v ideální pozici, aby s takovým stavem bojovali. Zkuste darovat sobě a rodině pár dní dovolené navíc a vynahradit si tak to, co jste přes léto nestihli.
V září také nastává čas připravovat zahradu na zimu. Pokud žádnou nevlastníte, přiložte ruku k dílu a pomozte přátelům nebo sousedům. Určitě vám v nedohlednu pomoc oplatí a mimo to vám manuální práce pomůže si přetřídit myšlenky.

Ryby říjen >>


Slunce v Panně
23.8.10:50 - 23.9.08:40
f
23.8.
Slunce ve Vahách
23.9.09:40 - 23.10.18:10
g
23.9.

V tomto období zřejmě nebudete schopni ubránit se nervozitě. Budete teď o něco pomalejší, nejistější a přesně takto budete působit i na ostatní jedince. Teď si při práci budete velmi zakládat na pořádku a systematičnosti, zřejmě proto, že se příliš bojíte problému a překážek, a tak se jim budete snažit vyhnout ještě dříve, než se objeví. Skvěle seberealizovat se v tomto období můžete například při manuální práci. Vaše zručné ruce dokáží skvěle oprostit vaši mysl.

Toto období pro vás bude spíše vážné. Ve svých činech i vystupování ve společnosti teď budete velmi rozvážní, v některých případech můžete působit až nerozhodně a zpomaleně. Každopádně ale oceníte umění a jakýkoliv duševní zážitek. Velmi vás obohatí také například procházka v přírodě. Seberealizace nejlépe v tomto období dosáhnete, když budete sami. Jedině tak si dokážete v klidu utřídit své myšlenky a dosáhnout pocitu bezpečí a spokojenosti.

Venuše ve Lvu
5.6.15:46 - 9.10.03:01
e
5.6.

V tomto období vstupují do hry tendence vystupovat teatrálněji než obvykle, hlavně pokud jde o lásku a vztahy. Dobře vám bude dělat pozornost opačného pohlaví, takový zájem pohladí hlavně vaše ego. Vaše láska v tomto období dokáže být velmi upřímná a romantická. Obzvláště pokud se zamilujete do někoho, kdo vás bude obdivovat a uctívat. Naopak rozchod teď může být velmi trpká a těžká zkušennost.

Merkur v Panně
28.7.23:20 - 5.10.01:57
f
28.7.

Velmi se vám v tomto období bude dařit při rěšení nejrůznějších problémů. Dokážete je totiž přesně analyzovat a proniknout tak k jádru velmi rychle. Je to období jako stvořené pro odborníky všeho druhu. Vaše rozhovory se také často mohou točit okolo tématu zdraví. Váš zájem o informace z této oblasti je totiž právě v tomto období velmi vysoký. 

Mars ve Vahách
27.8.14:58 - 12.10.05:37
g
27.8.

V tomto období můžete očekávat, že se budete chovat spíše racionálně až chladně. Hněv, vášeň či nadšení vaší mysli vládnout nebudou. Jediné co vás dokáže vykolejit je pocit nepravedlnosti, pak budete ochotní za správnou věc klidně bez váhání bojovat. Váš objektivní a nevzrušivý a velmi svědomitý přístup vám navíc dává dobré předpoklady uplatnit se v kariéře.