Lev září Horoskop 2023

Odvaha, sebejistota, průbojnost a otevřenost

Září a s ním přicházející začátek školního roku budou lvi prožívat v poklidu. Tento měsíc ve vás odkryje hudební nadání, které byste rozhodně měli začít rozvíjet. Zkuste se zapsat na zpěv nebo do kurzu hry na nějaký hudební nástroj, rozšíříte si tak obzory a uspokojíte svého kreativního ducha. V tomto měsíci se ve vás probudí také kulinářské schopnosti a začnete experimentovat s různými recepty. Vyhýbejte se ale příliš sladkým pokrmům, vaše tělo bude mít totiž sklony k nadváze. Radši dbejte na dostatečný přísun zeleniny a pitný režim.

Září bude ideální příležitost využít slunných dní k cestování. K výletu si vyberte dobrou společnost, možná to totiž bude tento rok vaše poslední příležitost si vyrazit, takže byste s cestou určitě neměli váhat, protože vám poskytne spoustu psychické energie na zbytek roku.
Lvi budou stres zářijových dní zvládat na jedničku, budou oporou pro celou svoji rodinu, když to budou nejvíce potřebovat, a ještě jim zbyde spousta energie na vlastní činnosti. Zkuste zrealizovat věci, které jste dlouho odkládali. Tak získáte náskok před ostatními.

Lev říjen >>


Slunce v Panně
23.8.10:50 - 23.9.08:40
f
23.8.
Slunce ve Vahách
23.9.09:40 - 23.10.18:10
g
23.9.

V tomto období zřejmě nebudete schopni ubránit se nervozitě. Budete teď o něco pomalejší, nejistější a přesně takto budete působit i na ostatní jedince. Teď si při práci budete velmi zakládat na pořádku a systematičnosti, zřejmě proto, že se příliš bojíte problému a překážek, a tak se jim budete snažit vyhnout ještě dříve, než se objeví. Skvěle seberealizovat se v tomto období můžete například při manuální práci. Vaše zručné ruce dokáží skvěle oprostit vaši mysl.

Toto období pro vás bude spíše vážné. Ve svých činech i vystupování ve společnosti teď budete velmi rozvážní, v některých případech můžete působit až nerozhodně a zpomaleně. Každopádně ale oceníte umění a jakýkoliv duševní zážitek. Velmi vás obohatí také například procházka v přírodě. Seberealizace nejlépe v tomto období dosáhnete, když budete sami. Jedině tak si dokážete v klidu utřídit své myšlenky a dosáhnout pocitu bezpečí a spokojenosti.

Venuše ve Lvu
5.6.15:46 - 9.10.03:01
e
5.6.

V tomto období vstupují do hry tendence vystupovat teatrálněji než obvykle, hlavně pokud jde o lásku a vztahy. Dobře vám bude dělat pozornost opačného pohlaví, takový zájem pohladí hlavně vaše ego. Vaše láska v tomto období dokáže být velmi upřímná a romantická. Obzvláště pokud se zamilujete do někoho, kdo vás bude obdivovat a uctívat. Naopak rozchod teď může být velmi trpká a těžká zkušennost.

Merkur v Panně
28.7.23:20 - 5.10.01:57
f
28.7.

Velmi se vám v tomto období bude dařit při rěšení nejrůznějších problémů. Dokážete je totiž přesně analyzovat a proniknout tak k jádru velmi rychle. Je to období jako stvořené pro odborníky všeho druhu. Vaše rozhovory se také často mohou točit okolo tématu zdraví. Váš zájem o informace z této oblasti je totiž právě v tomto období velmi vysoký. 

Mars ve Vahách
27.8.14:58 - 12.10.05:37
g
27.8.

V tomto období můžete očekávat, že se budete chovat spíše racionálně až chladně. Hněv, vášeň či nadšení vaší mysli vládnout nebudou. Jediné co vás dokáže vykolejit je pocit nepravedlnosti, pak budete ochotní za správnou věc klidně bez váhání bojovat. Váš objektivní a nevzrušivý a velmi svědomitý přístup vám navíc dává dobré předpoklady uplatnit se v kariéře.