Štír Horoskop 2019

Zrozenci tohoto vodního znamení, bývají velcí bojovníci se silnou vůlí. Jejich empatická a všímavá povaha jim navíc poskytuje velkou výhodu v oblasti mezilidských vztahů. Podle hvězd bude mít Štír Horoskop 2019 velmi energický a pozitivní. A to především kolem poloviny roku. Pokud se vám do cesty přece jen postaví nějaká překážka, dokážete ji snadno překonat.

Počátek roku 2019 začne podle horoskopu poklidným tempem, budete mít tak spoustu času zvyknout si na novinky, které vám letošek přinese. Vlivem Měsíce v Rybách se může stát, že budete mít potíže se soustředěním. Navíc často a rádi teď budete unikat z reality do svých vlastních myšlenek a fantazie. Pro Štíry má také v tomto období větší váhu cit než rozum. Proto závažná rozhodnutí, týkající se například zaměstnání, byste měli nechat na později.

S příchodem jara se každý Štír opět otevře světu. Po předchozím útlumu přichází aktivní období. Velmi se bude dařit sportovcům, ale také například těm jedincům, kteří jsou doposud nezadaní, a rádi by to změnili. Do okolí budete vyzařovat pozitivní energii, což k vám přiláká možná dokonce hned několik potenciálních partnerů. Čeká vás spoustu zábavy, rozhodně se nudit nebudete. Neměli byste však zapomínat ani na práci. Příliš polevit se určitě nevyplatí, nadřízení by si toho mohli všimnout.

Léto 2019 se bude točit především kolem pracovní stránky života. Štír bude mít konečně příležitost ukázat čeho všeho je schopen. Pozitivní postavení Marsu vám zejména v červenci přinese velké množství psychické energie. S jakýmkoliv problémem se teď dokážete hravě vypořádat. Pro nadřízené se v tomto období stanete doslova nepostradatelnými. Horoskop radí, abyste si však úspěch nenechali příliš stoupnout do hlavy. Měli byste se držet skromnosti.

Podzimní měsíce slibují opět postupné uklidnění. Nadchází stabilní období, jak v kariéře, tak v osobním životě Štírů. Prosperovat teď budou především dlouhodobé vztahy. Konečně totiž máte více volného času, který můžete strávit se svou drahou polovičkou. Ani nezadaní nepřijdou zkrátka. Mohou se těšit na přízeň nového neznámého jedince.

Vliv umístění Merkuru ve Vahách, který pocítíme s blížícím se koncem roku 2019, přinese Štírům podle horoskopu opět zpomalení. Osud vám do cesty postaví těžké rozhodnutí, a vám bude nějaký čas trvat, než se s ním vypořádáte. Naštěstí se můžete spolehnout na podporu vaší rodiny a partnera nebo nejbližších přátel. Budou za vámi stát, ať se rozhodnete jakkoliv.