Štír Horoskop 2018

Hvězdy napovídají, že bude mít Štír Horoskop 2018 velmi pozitivní. Hlavně v první polovině roku. Zrozenci tohoto znamení, kterému vládne planeta Mars, bývají zpravidla sebejistí a také vytrvalí jedinci. Dařit se jim tak díky jejich charakteru bude hlavně v pracovní oblasti, kde dokáží získat to, co chtějí. Co se týče vztahů, zde Horoskop neukazuje na žádné výjimečné události. O zábavu a potenciální partnery však rozhodně nouzi mít nebudete.

Hned z počátku nového roku vás čeká velké množství pozitivní energie v pracovní stránce života. Za svým cílem si jdete přímo a tak ho budete mít na dosah velmi brzy. Dejte však pozor, abyste ve vašem snažení nebyli příliš bezohlední. Mohli bystě někomu ublížit, dokonce blízkému člověku. Když budete hrát férově, o to větší radost budete ze svého úspěchu mít.

S rozpukem jara 2018 se Štíři mohou těšit na lásku. Vliv Venuše v Rybách totiž podle Horoskopu přinese přízeň lidí ve vašem okolí. Bude velmi snadné s vámi vyjít a najít společnou řeč, a tak není divu, že potenciální partnery budete přitahovat jako magnet. Dokonce je možné, že se dostanete do situace, kdy si budete moci mezi jedinci opačného pohlaví dokonce vybírat. Jediné v čem spočívá úskalí tohoto období, je přílišná důvěřivost, kterou zřejmě budete trpět také.

Teplé letní měsíce přinesou opět útlum od osobním vztahů. Je na čase soustředit se na zaměstnání, pokud se Štíři nechtějí dostat do problémů. Obzvláště v červenci 2018. Naštěstí vám vliv Marsu ve Vodnáři přinese dobré organizační schopnosti, a tak svůj čas dokážete efektivně využít a nakonec vše zachránit. Zadarmo to ale nebude, čekají vás krušné chvíle.

Podle Horoskopu se na podzim 2018 situace v kariéře opět zklidní. Drobné problémy se však mohou objevit ve vztazích. Pamatujte, že vybíjet si frustraci z práce na partnerovi nebo na rodině není zrovna šťastný nápad. Někteří nemusí mít pro vaše rozpoložení pochopení a může tak dojít k hádkám.

Blížící se konec roku pak hlavně nezadaným Štírům připraví zajímavé období. Užijete si spoustu dobrodružství, ale i flirtu a poznáte dosud nepoznané. Horoskop v zimě roku 2018 stabilitu slibuje také dlouhodobým vztahům. Po předchozích rozepřích je váš vztah silnější než kdy dříve. Co se kariéry týče, zde platí, že to, co jste doposud nestihli, už dohnat nelze. Budete se muset s možnými následky smířit.