Ryby Horoskop 2020

Rybám horoskop 2020 přichystá mnoho příležitostí, při kterých se značně posílí jejich intuice. Lidé zrození v tomto vodním znamení, kterému vládne Jupiter a Neptun, totiž obvykle bývají velmi nerozhodní, a to i když se jedná jen o drobné záležitosti. Rok 2020 by pro ně tedy mohl představovat důležité období, ve kterém na této slabině intenzivně zapracují.

Od ledna až do března se Ryby budou moci těšit z velkého přívalu kreativity, kterou jim přinese postavení Neptunu ve Vodnáři. Uplatnění pro ni najdete nejen při vašich volnočasových aktivitách a péči o domov, ale také v zaměstnání. Obzvlášť se vám bude dařit při týmové práci, kde se mimo to projeví i vaše praktické myšlení. Partnerské vztahy budou během tohoto období povětšinou klidné a stabilní.

S nástupem jarních měsíců bude třeba, abyste opustili svět fantazie a vrátili se zpět do reality. Horoskop by vám do cesty mohl postavit nečekané finanční trable, které budou vyžadovat, abyste pořádně zabrali v práci a možná využili i několika přesčasů. Dokonalou odměnou pro vás nyní budou vaše harmonické vztahy, a to především s rodinou a přáteli. V těch partnerských by Ryby mohly potkat menší zvraty způsobené postavením Uranu v Býku. Vše však může zachránit otevřená a upřímná komunikace.

Léto 2020 pro Ryby nebude tím nejšťastnějším obdobím. Kvůli působení Saturnu v Raku se u vás projeví silná přecitlivělost, takže bude stačit i sebemenší problém k tomu, abyste se sesypali jako domeček z karet. Svou náladu alespoň částečně udržíte v rozvnováze, když se zaměříte na různé pohybové aktivity, zejména pak běh či rychlou chůzi. Zkuste do nich zapojit i partnera, třeba skrze aktivní dovolenou ve dvou.

Během několika posledních měsíců tohoto roku vám horoskop pravděpodobně přinese spoustu pracovních příležitostí. Máte-li už dlouho pocit, že by vaše kariéra měla nabrat jiný směr, mohlo by se vám podařit situaci skutečně obrátit. Nezadaným hvězdy nejspíš do života přivedou zajímavého jedince, se kterým si hned padnou do oka. Když mu ukážete svou pravou tvář, je dost možné, že se tato krátkodobá známost promění ve vážný vztah.