Ryby Horoskop 2018

Horoskop 2018 Ryby nabádá, aby se měly na pozoru obzvláště na jaře letošního roku. Přijdou šance, které se již nemusí nikdy opakovat! Lidé, kteří se narodili v tomto znamení zvěrokruhu, jemuž vládne planeta Neptun, mají sklony být citliví a empatičtí, na druhou stranu jsou velmi zodpovědní a spolehliví. To jim dává velké výhody, například při budování obchodních kontaktů skrz mezilidské vztahy.

Hned od počátku roku budou Ryby proplouvat životem zcela snadno. Horoskop prozrazuje, že na své okolí budete působit velmi přátelsky a přirozeně. Lidi ze svého okolí tak budete přitahovat do své blízkosti bez sebevětší snahy. Využit toho můžete jak v osobních vztazích, pokud se toužíte seznámit s jedinci opačného pohlaví, ale také v kariéře.

Jaro 2018 přinese hlavně díky vlivu Marsu v Kozorohu velké šance v oblasti kariéry. Touha po materiálním úspěchu, kterou v těchto dnech pociťujete, vás neustále motivuje ve vaší snaze a žene kupředu. Disponovat budete také vysokou sebekontrolou a dokonce řídícími schopnosti. Jste tak zaručeně vhodným kandidátem na vedoucí pozice. Stačí ve své snaze vytrvat a cíl budete mít brzy na dosah. Od stresu se pak výborně odreagujete fyzickým cvičením. Vyzkoušejte například jógu.

V létě budou mít Ryby čas se opět více věnovat vztahům. Důležité je teď partnerovi vynahradit čas, který jste mu dříve kvůli práci upírali. Jedině tak předejdete rozepřím. Díky vlivu Venuše budou mít podle Horoskopu nezadaní jedinci velké šance potkat toho pravého. Právě v tomto období máte tendence se zamilovat. Ukrývá se ve vás spousta něžných emocí, které byste rádi s někým sdíleli. Pokud se vám podaří najít stejně naladěný protějšek, je úspěch zaručený.

Podzimní měsíce roku 2018 se odehrají ve znamení vztahů. Díky vlivu Venuše ve Vahách budou Ryby nadále přikládat velkou váhu této oblasti života. Sami se budete snažit, aby všechny bytosti ve vašem okolí byly spokojené a abyste žili v harmonii. Nesmíte se však soustředit jen na svou dokonalou bublinu a zapomínat na realitu. To by se vám podle Horoskopu mohlo vymstít.

Ryby se s blížícím koncem roku 2018 opět vrátí nohama pevně na zem a zaměří se na práci. Ještě je čas vše dohnat, a tak, když se optimisticky pustíte do díla, si Vánoce budete moci užít opět v poklidu, obklopeni lidmi, které máte nejraději. Zaměřit se můžete také na vzdělávání a dobročinnost.