2.9. 2020

Kam na dovolenou? Vaše znamení zvěrokruhu vám napoví!

Přemýšlíte kam vyrazit na dovolenou, pořádně si odpočinout a nabrat nové síly? Možná, že máte spoustu nápadů, ale pořád se nedokážete najít ten pravý. Co takhle to nechat na hvězdách a vzít v potaz i své znamení zvěrokruhu? Přece jen o vás vypovídá spoustu věcí a mimo jiné i to, jaký typ dovolené je pro vás ideální. Tak se na to pojďme podívat!

Kam na dovolenou? Vaše znamení zvěrokruhu vám napoví!

Beran

Toto ohnivé znamení bývá velice akční a klidná dovolená u moře by ho asi úplně nenaplňovala. Podle horoskopu Beranovi více sedí aktivnější dovolená, a to například v horách, kde bude moci chodit na vyčerpávající túry a využít regenerativních účinků přírody.

Býk

Býk je milovníkem dobrého jídla. Ať už si vaří sám, nebo se nechává obsloužit někde v restauraci, jeho chuťové buňky musí být maximálně uspokojeny. Proč vaši dovolenou neorientovat na jídlo? Naplníte svou zvídavost a objevíte nové způsoby a ingredience, které pak můžete začít využívat i doma. Jaká světová kuchyně vám chutná nejvíce?

Blíženci

Vzdušní Blíženci jsou od přírody velice zvídavým znamením, které i v těch nejvíce rutinních aktivitách hledá dobrodružství. Nesnášejí nudu a jsou přitahování čímkoliv, co stimuluje jejich mozkové buňky. Vhodná dovolená pro ně má podobu místa, kde se setkají s velkým množstvím podnětů a neustále překvapováni. To splní například velké metropole jako Dubaj, New York nebo Londýn.

Rak

Rak přikládá obrovský význam rodině - a v případě jeho dovolené není až tak důležitá lokalita, ale spíš to, s kým se na ni vydá. Vhodné jsou například různé poznávací zájezdy, kde nasajete spoustu informací, o kterých pak můžete společně diskutovat. Například taková Itálie či Francie je pro tento účel jak dělaná.

Lev

Lev je ohnivé znamení se vším všudy - kam přijde, tam to ožije. Vaše dovolená by měla připomínat spíše párty - paradoxně pro vás totiž znamená perfektní odpočinek. Například pobyt na lodi v kruhu vašich přátel a se spoustou tance pro vás bude naprosto nezapomenutelným zážitkem.

Panna

Sklony k nervozitě jsou pro každou Pannu bohužel každodenním chlebem. Vaše dovolená by pro vás proto měla znamenat opravdový odpočinek, kde budete moci prostě vypnout a na chvíli se oprostit od všech starostí. Ozdravné pobyty, kde budete mít možnost dát si vířivku nebo dostat masáž, jsou naprosto ideální.

Váhy

Váhy jsou jedním z nejvíce umělecky založených znamení zvěrokruhu - vybrat pro ně dovolenou, kde budou spokojeny, není úplně jednoduchým úkolem. Doporučujeme navštívit Lisabon, což je město umění. Vaše oči se nabaží a vy nasajete inspiraci a zároveň si perfektně odpočinete od práce a starostí.

Štír

Toto mysteriózní vodní znamení nesnáší, když ztratí kontrolu. Nejspokojenější je, když může být lídrem a vše řídit. Nejlépe tedy uděláte, když zorganizujete dovolenou pro své přátele či rodinu. Vezměte si na 10 dní dovolenou, např. v nějaké exotické zemi a rozvrhněte program na každý den. Dostane prostor vaše kreativita a vy si potvrdíte své schopnosti.

Střelec

Pro Střelce je naprosto zásadní pobyt v přírodě, kde načerpá potřebnou energii do života. Nejvhodnější pro něj bude dovolená pod stanem, nebo v duchu cestování po přírodě obecně. Vezměte vaše přátele na nějaký výšlap a stanujte, kdekoliv to jen bude možné. Zažijete spoustu legrace i dobrodružství, díky čemuž se perfektně zregenerujete.

Kozoroh

Zemské znamení Kozoroha, které je neobyčejně pracovité a ctižádostivé, fascinuje historie. Vhodná dovolená tak pro něj bude jakákoliv, kde bude moci navštěvovat památky a vzdělávat se o jejich historii. Zkrátka platí - čím pestřejší je minulost vybraného místa, tím lépe.

Vodnář

Vodnář je velice humanitárně založeným znamením a měl by si tedy vybrat dovolenou, kde bude moci pomáhat druhým - to jej bude dobíjet spoustou energie. Dobrovolnická turistika je tedy naprosto ideální volbou, a když s sebou vezmete své přátele či rodinu, u práce skvěle utužíte vztahy.

Ryby

Vodní znamení Ryb je silně intuitivní, obětavé, ale také romantické - pokud si chcete opravdu užít dovolenou, vezměte s sebou vaši drahou polovičku. Nejlepší by pro vás bylo, kdybyste zamířili na nějaký opuštěný ostrov a tam běhali nazí v džungli, nicméně to asi jen tak nevyjde. Velice vhodný je i nějaký wellness víkend či pobyt u moře.