Býk Horoskop 2020

Býk patří mezi zemská znamení zvěrokruhu, a tak je pro něj typický spíše praktický a někdy až materialistický pohled na svět. Zrozenci tohoto znamení bývají obvykle klidní a vyrovnaní a také hluboce citově založení, zejména díky nadvládě planety Venuše. A právě jejich emoce budou tím, na čem se nejvíce odrazí události, které Býkům horoskop 2020 přinese.

Už během prvních několika měsíců roku 2020 v sobě Býk pocítí obrovskou mentální sílu. Pokud si jakýkoliv cíl budete dostatečně dlouho vizualizovat, brzy přijdete s plánem, který vás k němu dovede. Bude to však vyžadovat pořádnou dávku vytrvalosti. Dejte pozor, abyste při honbě za svými cíli nezanedbávali vaše zaměstnání. Mohli byste se dostat do finančních potíží.

S postupným oteplováním a příchodem jara začnete přikládat stále větší pozornost vztahům. Horoskop radí, abyste toto období využili ke zhodnocení vašeho milostného života a uskutečnění potřebných změn. Jestliže s partnerem už nějakou dobu uvažujete o tom, že si najdete společné bydlení nebo založíte rodinu, tak nastala ideální doba na to, abyste učinili potřebné kroky.

Letní měsíce si každý Býk patřičně užije. V práci bude relativně klid, a tak budete mít dostatek prostoru na to, abyste vyrazili na dovolenou nebo si dopřáli odpočinek v pohodlí domova. Při kontaktu s okolím byste si měli dát pozor na vaši tvrdohlavost. Je pochopitelné, že máte rádi, kdy se věci dějí určitým způsobem, nemůžete k tomu ale nutit ostatní.

Druhou polovinu roku 2020 se vám vyplatí využít k osobnímu rozvoji. Horoskop vám bude velice nakloněn a vy tak dostanete přístup k nevyčerpatelným zásobám duševní i fyzické energie. Využít ji samozřejmě můžete k samostudiu a vzdělávání, což uvedete do praxe i v zaměstnání, také by se však hodilo zapracovat na vašem každodenním režimu.

Ačkoliv se po celý rok budete těšit z dobrého zdraví, přemíra stresu nebo špatných zlozvyků by jej mohla podstatně ohrozit. Zkuste pravidelně provozovat nějaký sport a párkrát do týdne vyměnit smažený oběd za obyčejný salát. Uvidíte, že se budete cítit zdravěji, a navíc vám to bude i lépe myslet.