Býk Horoskop 2019

Zrozencům ve znamení Býka vládne planeta Venuše. Tito jedinci často bývají materialisticky založení, vytrvalí a cílevědomí. Jsou to však také zvědaví lidé, touží po zážitcích a dokáží své city velmi intenzivně prožívat. Podle hvězd bude mít Býk Horoskop 2019 orientovaný spíše na osobní stránku života. Zde se konečně dočká naplnění své touhy. Ani v kariéře však nepřijde zkrátka.

Umístění Merkuru v Raku Býkům hned z počátku roku propůjčí silnou touhu po informacích a vědění. Budete rádi také experimentovat a zkoušet si věci na vlastní kůži. Rádi se o své zážitky budete dělit. Proto právě v lednu 2019 budete chtít mít po svém boku osobu, které můžete důvěřovat a v případě potřeby se vypovídat.

Letošní jaro prožije Býk ve znamení kariéry. Rádi s ostatními soutěžíte ve všech možných kategoriích. Pocit, že jste lepší než druzí, vás teď velmi naplňuje. Horoskop však radí, abyste si dali dobrý pozor a nepřekročili únosnou hranici. Lidé ve vašem okolí už možná začnou být na pochybách. Jedná se stále o žert nebo jste již zaslepeni pýchou?

S příchodem letních měsíců roku 2019 každý Býk zajisté pocítí vliv Marsu, který bude umístěn ve Lvu. V tomto období vás čeká spousta fyzické energie, čehož nejlépe využijí sportovci – a nejen ti vrcholoví. Je to ten nejlepší čas pro utužení kondice. Pozitivní aura, kterou budete vyzařovat, navíc do vašeho okolí přitáhne nejednoho potenciálního partnera. Pokud si vybíráte, horoskop doporučuje, abyste se řídili srdcem, ne rozumem.

Podzim 2019 bude již poněkud poklidnější, než předchozí měsíce. Ve vztazích budete zažívat harmonii, přátelské vztahy, bez postranních úmyslů, ale i něžnou lásku. Co se týče pracovní oblasti života, máte právě nyní šanci dosáhnout velkých změn, pokud po nich toužíte. Možná však budete muset obětovat část svého volného času. Výsledek však bude rozhodně stát za to. Pozor byste si však měli dát na přemíru stresu a s ním spojené zdravotní problémy, které se nyní Býkům zřejmě nevyhnou.

Jak se pomalu blíží konec roku, tak i vy se blížíte do cíle. Celý rok jste tvrdě pracovali, teď je na čase sklízet sladké plody. Podle horoskopu Býky teď čeká také rozumové období, kdy se budou věnovat hlavně přemýšlení, hodnocení uplynulých událostí a seberozvoji. V rodině se mohou vyskytnout drobné neshody, avšak nebude to nic závažného. Stačí si o problému otevřeně promluvit.