Blíženci Horoskop 2021

Blíženci by si v roce 2021 měli dávat pozor na to, aby nespadli do sebedestruktivních vzorců chování. Na své okolí budou působit vyrovnaně, nicméně v jejich niterním světě budou čas od času svádět boj. Blíženci horoskop 2021 budou mít zaměřený na udržení klidu na duši. Půjdete hluboko v přemýšlení o principech fungování tohoto světa. Dejte ale pozor, aby vám tyto duchovní tendence nepřerostly přes hlavu.

Hned z jara můžete počítat s tím, že se bude měnit váš přístup k stávajícím vztahům. Na povrch se dostane vše, co vám v nich nevyhovuje, což bude nesmírně náročné. Zkuste si ale uvědomit, že nyní máte unikátní příležitost své vztahy harmonizovat a začít se stýkat s podobně smýšlejícími jedinci. Pro váš rozvoj budou velice nápomocní.

S příchodem léta budou vlivem Jupiteru ve Vodnáři Blíženci dočista oplývat kreativitou a své nápady budou mít chuť realizovat všude, kde to jen půjde - ať už půjde o umění, práci nebo vaření. Horoskop naznačuje, že budete na své okolí působit solidně, a tak vám nebude dělat problém dohodnout prakticky cokoliv. Tato energie se vás bude držet pro celý rok 2021, tak se jí nebojte využít k plnění svých cílů.

Během druhé poloviny roku v sobě budete držet určitý konflikt, možná boj mezi rozumem a srdcem. Pokud se budete cítit bezradně, určitě vyhledejte pomoc někoho, komu věříte. K tomu, aby si člověk udělal ve svých myšlenkách patřičný pořádek, mu občas stačí se prostě jen vypovídat.

Blíženci jsou známí tím, že mají “rozdvojenou” osobnost a kvůli tomu dokážou měnit svou podobu jako chameleon. V důsledku pak bývají náladoví a nerozhodní. Pokud patříte do tohoto vzdušného znamení, horoskop radí, abyste se věnovali aktivitám, které vám pomohou nalézt rovnováhu. Může to být například tai-či, jóga nebo různé techniky uvolňování traumat, které vedou k vyšší integraci osobnosti.

Ke konci roku se na vás může navalit frustrace. V takových momentech nesmíte zapomínat na to, že nic netrvá věčně. Rok 2021 pro vás bude velice nabitý, ale s trochou vůle ho zvládnete s lehkostí. Nebojte se výzev, které vám vstoupí do cesty. Když budete silní a postavíte se jim čelem, brzy si vás najde zasloužená odměna.