Blíženci Horoskop 2020

Blížencům horoskop 2020 nadělí spoustu nečekaných příležitostí. To jistě oceníte, jelikož jste, stejně tak jako ostatní vzdušná znamení, otevření každému novému zážitku. Vaší slabou stránkou by v tomto roce mohla být vaše roztěkanost. Kvůli ní totiž u jedné myšlenky nezůstanete příliš dlouho, a tak často nedotahujete věci do konce. Na to byste letos mohli obzvlášť doplatit v kariéře.

Začátek roku 2020 budete nejspíš věnovat utužování vztahů, zejména těch přátelských. Také nastává ideální doba k tomu, abyste se zamysleli nad svým milostným životem. Pokud jste se dosud bavili flirtováním a krátkodobými známostmi, je možná načase přehodnotit situaci. Jste-li v dlouhodobém vztahu, pak jistě pocítíte, že byste měli začít myslet na budoucnost.

Blíženci budou mít v jarních měsících mnoho důvodů ke štěstí. Příležitosti k novým aktivitám se vám otevírají na každém kroku, čehož s radostí využijete. Možná se vám dokonce naskytne šance vycestovat někam za prací. Takovou nabídku si však dobře rozmyslete - přece jen byste se museli vzdát svého zázemí, které jste léta pracně budovali.

Léto 2020 bude přát změnám v kariéře. Máte-li už dlouho v hlavě nějaký zajímavý podnikatelský plán, tak vám horoskop radí, abyste začali něco dělat, a to ideálně už v červnu, kdy vám hvězdy budou nakloněny víc než kdy dříve. Rozhodně se však do ničeho nehrňte bez toho, aniž byste si dobře promysleli svou finanční situaci. Určitě se totiž nechcete dostat do potíží.

Během podzimu a zimy si budou Blíženci užívat především odpočinku. Celý rok vám dal pořádně zabrat a vy jste rádi, že si můžete vlézt doma pod peřinu a schovat se před okolním světem. Rozhodně si svou podzimní lenost nevyčítejte - nemusíte být u všeho. Pokud přece jen zatoužíte po společnosti, raději se věnujte rodině. Během roku toho o vás moc neslyšeli, takže je vaše přítomnost jistě potěší.

Horoskop navíc naznačuje, že si Blíženci podstatně pročistí svůj okruh přátel. Konečně rozpoznají, kdo si jejich důvěru nezaslouží, a vztahy budou nadále udržovat jen s těmi, kdo se prokážou jako opravdoví přátelé.