Blíženci Horoskop 2019

Hvězdy jasně ukazují, že budou mít Blíženci Horoskop 2019 velmi pozitivní. Dařit se jim bude jak v osobním životě, tak v kariéře. Své úspěchy si samozřejmě budou muset zasloužit, ale tak už to v životě chodí. Nic není zadarmo. Zrozenci tohoto znamení pod nadvládou Merkuru se dokáží poprat se vším, co jim život postaví do cesty. Mezi jejich kvality patří obrovská chuť poznávat a vzdělávat se. Mají také skvělé komunikační schopnosti a smysl pro humor.

Z počátku roku 2019 budou Blíženci podvědomě přikládat velkou váhu vztahům, a to hlavně díky silnému vlivu Venuše. Sami se zasloužíte o to, aby vztahy ve vašem okolí byly harmonické a přátelské. Jedině v takové rovnováze budete šťastni. V zaměstnání bude podle horoskopu velkou výhodou fakt, že vaše vystupování bude v tomto období velmi příjemné, až okouzlující.

Jarní měsíce prožijete ve víru události, které přinese vaše pracovní oblast života. Vyskytne se neopakovatelná šance, která sebou ponese spoustu výhod, avšak také nějaké nevýhody. Blíženci tak budou stát na jaře 2019 před náročným rozhodnutím. Pečlivě zvažte všechna pro a proti, a rozhodně se nesnažte nic uspěchat. Spolehnout se každopádně můžete na podporu partnera.

S postupným oteplováním a příchodem léta můžeme vlivem Merkuru očekávat bystrou mysl a výborné komunikační schopnosti. Horoskop radí, že tohoto faktu lze využít nejen v zaměstnání, ale také v osobním životě. Budete teď velmi přesvědčiví. Pokud usilujete o svůj vysněný protějšek již nějakou dobu, právě nyní se vám konečně může podařit „prolomit ledy“.

Podzim 2019 pro Blížence bude znamenat utlumené a emoční období. Nejlépe vám teď bude ve známém prostředí. Ač jindy vás láká vše nové a cizí, nyní vás to naopak může až děsit. V listopadu pocítíte také vliv Marsu ve Vahách. Důležitá pro vás bude spravedlnost, a to ve všech ohledech. Nestrpíte pohled na bezpráví, proto se nebudete zdráhat podat pomocnou ruku člověku v nouzi. Takové gesto jistě dotyčný náležitě ocení.

Konec letošního roku se podle horoskopu odehraje ve znamení lásky. Hvězdy budou nakloněny hlavně dlouhodobým vztahům, které budou nyní velmi harmonické a pevné. Pokud již déle zvažujete s partnerem udělat další krok, právě teď je ta správná chvíle. I nezadaní se mohou těšit na pozitivní období. Seznamování s opačným pohlavím teď bude velmi snadné. Drobné problémy se mohou objevit v práci. Díky dobré náladě si s nimi však Blíženci hravě poradí.