Blíženci Horoskop 2018

Na rozdíl od přechozího roku, kdy jste si užívali klidného pozitivního období a úspěchů, budou mít Blíženci Horoskop 2018 hektický, obzvláště na přelomu roku. Zrozenci tohoto znamení, kterému vládne planeta Merkur, jsou často rozumově založení a vnímaví jedinci. Těchto vlastnosti výborně využijete například při řešení problémů a překonávání překážek.

Hned z počátku roku se díky vlivu Venuše v Kozorohu mohou objevit problémy ve vztazích. Blíženci budou mít tendenci se uzavřít před emocemi, dokonce je i potlačovat. Jakékoliv projevy náklonnosti a city jsou vám teď cizí, naopak se na svět budete dívat velmi realisticky. Touha bojovat za vlastní přesvědčení však v krajních případech může přinést i problémy. Dejte si pozor, abyste nepřekračovali meze.

Ač v osobním životě možná zrovna spokojeni nebudete, tohle období můžete naopak dobře zužitkovat v kariéře. Nic vás nebude rozptylovat v soustředění. Navíc tempo, které nasadíte, vám vydrží po celé jaro 2018, proto nic nebude stát v cestě dosažení zasloužené odměny. Lákat vás možná bude i cestovaní a dobrodružství, zkuste ale tomuto potěšení ještě chvíli odolat.

Podle horoskopu budou Blíženci na přelomu roku 2018 v jednom kole. Člověk, kterého potkáte, vás dokáže vyvést z rovnováhy. Nezáleží, zda se bude jednat o vaši spřízněnou duši, nového kamaráda, či známost v pracovní sféře vašeho života. Ihned si padnete do noty. Není divu. Po celé léto totiž umístění Merkuru ve Lvu blahodárně působí na mezilidské vztahy. Díky nově nabitému sebevědomí se vám začne dařit také v práci. Teď je ten pravý čas udělat změnu, pokud po ní toužíte. Zřejmě nebudete vědět kam dřív skočit, ale pokud si dokážete čas efektivně zorganizovat, nakonec dosáhnete toho, po čem toužíte.

Blíženci se spolu se zkracujícími dny mohou podle horoskopu opět těšit na zklidnění. Po předchozím úspěchu v oblasti kariéry si teď můžete dovolit opět věnovat více pozornost vztahům. Hýčkejte si svou drahou polovičku. Stačí ukázat iniciativu a vynahradit si všechny momenty, které jste v přechozí části roku věnovali práci, a opět naleznete harmonii. Nové mladé vztahy také budou jen kvést.

Horoskop Blížencům slibuje i konec roku 2018 prožitý v harmonii. Pokud nevíte, co s volným časem, věnujte se přátelům. Ve společnosti vám bude dobře. Odreagujete se od práce a další den budete opět nabití energií a připraveni podávat skvělé výkony. Starejte se také o své zdraví, dobře se oblékejte.