Vodnář Horoskop 2022

Rok 2022 bude Vodnáře vybízet k překonání sebe samých. Zrozenci tohoto vzdušného znamení mají sklony k nerozhodnosti, budou však vystaveni situacím, které vyžadují jasná a pevná stanoviska. Horoskop také varuje před ukvapenými závěry a jednáním v afektu. Mohlo by vás to dostat do potíží.

Vstup do nového roku bude trochu hektický. Většinu času strávíte v práci, protože bude potřeba dodělat resty, které jste v předchozích měsících odložili. Zkuste si z toho vzít ponaučení, ne nadarmo se říká “co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra”. Kdybyste se jím řídili, můžete rok 2022 začít s čistým štítem.

První polovina roku bude z velké míry ovlivněna Marsem ve znamení Kozoroha. Budete cítit silnou touhu po uznání a úspěchu. K dosažení všech vašich cílů vám nebude chybět dostatek motivace. Na poli kariéry se vám tedy bude dařit, v soukromém životě však můžete zaostávat. Horoskop radí, abyste se nebrali příliš vážně, mohli byste tím své blízké odehnat. Je důležité umět někdy vypnout a radovat se i z maličkostí.

Vodnář je milujícím a věrným partnerem, jeho nevýhodou je však roztěkanost a nerozhodnost, která ho provází jak profesním, tak osobním životem. Tentokrát ale partner bude potřebovat abyste mu dali jasné odpovědi na jeho zásadní otázky. Ujasněte si tedy co vlastně chcete a dle toho jednejte. Pokud tak neučiníte, budete se jen točit v kruhu. A to je pro partnera, který s vámi chce něco budovat, jen zbytečné zbrždění. Pokud jste single, může jít o blízkého přítele, nebo člena rodiny.

V podzimním období vás mohou trápit úzkosti. Nebojte se své pocity sdílet s přáteli či partnerem. Vodnář je přirozeně spíše uzavřený, ale pokud se vám podaří to překonat, uvidíte jak se vám uleví. Máte to štěstí, že jste obklopeni lidmi, kterým na vás upřímně záleží a jsou tu pro vás v každé situaci. Nebojte se říct si o pomoc.

Poslední měsíce roku 2022 budete trávit převážně v rodinném kruhu. Možná dojde k pár menším konfliktům se vzdálenými příbuznými, kteří budou mít pichlavé poznámky. Obyčejně máte ve zvyku reagovat přehnaně, zkuste se projednou přemoci a v zájmu klidného prožití svátků si raději dejte skleničku a užívejte si společnost nejbližších.