Vodnář Horoskop 2021

Málokteré znamení zvěrokruhu je tak přátelské jako vzdušný Vodnář. Přirozeně k sobě přitahuje spoustu lidí, protože jeho přítomnost dokáže být pro ostatní velice přínosná a zábavná. Problémem je to, že neumí úplně komunikovat svoje pocity, a tak než aby něco někomu vysvětloval, radši se stáhne do sebe. Vodnáři horoskop 2021 nadělí velkou zkoušku, kdy bude nucen vyjadřovat své pocity - jinak by totiž mohl ztratit spoustu dlouhodobých, kvalitních vztahů.

Na jaře bude vaše tempo poněkud zpomalené, a tak vám možná bude připadat, že se nikam neposunujete. Nezoufejte. Berte toto období jako určitou hibernaci - až přijde váš čas, bude to o to lepší. Rutina už vám tak trošku začíná lézt krkem, a tak třeba vyzkoušejte nějaký nový koníček, nebo se začněte vzdělávat v oboru, který vás už delší dobu přitahuje.

Vlivem Jupiteru ve Vodnáři už bude léto trošku ostřejší. Pravděpodobně jste v minulosti udělali něco, co vám nyní hryže svědomí. Ve finále bude Vodnář nucen říct pravdu, a proto není na místě cokoliv odkládat. Pokud se podíváme na horoskop, tak upřímnost se vám vyplatí. Spolkněte svoje choutky vše v sobě dusit a projednou se otevřete. Ze začátku to asi nebude lehké, ale ve výsledku toho rozhodně nebudete litovat.

Vaše rodinné vztahy si budou v druhé polovině roku 2021 procházet určitou krizí. Podle horoskopu si nyní začnete rozumět s členy, kteří vám dříve až tolik nesedli. Kvůli tomu se vaše rodina rozdělí na dva tábory, a tak počítejte s velkou dávkou nepochopení.

Vodnář má sklony k úzkostem a pokud s nimi nebudete pracovat, nemuselo by to dopadnout zrovna hezky. Mějte na vědomí, že vše pomine a ve finále budete spokojenější než kdy dříve. Některé bouřky tu nejsou proto, aby vám zničily život. Některé tu jsou proto, aby očistily vaši cestu a pomohly vám osobnostně růst.

Konec roku 2021 už bude víceméně klidný, ale budete pociťovat určitou potřebu se izolovat. Pravděpodobně se vám nebude chtít pouštět do aktivit se svými přáteli, ale můžeme vám zaručit, že pokud se přemůžete, nebudete toho litovat. Občas je změna prostředí a perspektiva druhých pro člověka opravdu přínosná.