Vodnář Horoskop 2020

Zrozencům tohoto vzdušného znamení vládnou hned dvě planety, a to Saturn a Uran, což jim dodává velice flexibilní, avšak svéhlavou povahu. Málokdy se pohybují směrem, který určuje hlavní proud, a také mají silné nutkání pomáhat ostatním. Právě tato vlastnost je částečným důvodem pro to, že Vodnářův horoskop 2020 bude plný pokusů převzít cizí problémy do vlastních rukou.

To by se vám však mohlo vymstít, a to zejména během počátečních měsíců roku 2020, kdy budete pod vlivem Jupiteru v Kozorohu přehnaně starostliví. Ne každý totiž ocení, když se mu někdo snaží motat do života, i když jednáte s dobrými úmysly. Svými zásahy byste své vztahy mohli dokonce rozvrátit. Proto vám horoskop doporučuje, abyste si raději hleděli svého a pokusili se přátelství i partnerský vztah utužit tím, že s lidmi strávíte pár uvolněných, společných chvil.

S nástupem jarních měsíců přijdou k moci vaše komunikační schopnosti. V oblasti kariéry se tak Vodnáři bude dařit hlavně při týmové práci, kde svým řečněním a jedinečným pohledem na věc pomůžete předejít řadě potíží. Této silné stránky využijete i při komunikaci s partnerem. Podle horoskopu by totiž na povrch mohly vyplynout nějaké nevyřešené konflikty z minulosti, se kterými si v tuto dobu hravě poradíte.

Jestliže jste doposud měli pocit, že ve vašem životě panuje chaos, tak vás jistě potěší, že vám léto, respektive postavení Jupiteru v Panně, dodá potřebné organizační schopnosti k tomu, abyste si ve svém životě udělali pořádek. Jediné, co by Vodnáře mohlo v tomto období brzdit, je jeho přecitlivělost. Od negativních emocí vás však skvěle rozptýlí dovolená s rodinou či partnerem, ideálně na nějakém dosud nepoznaném místě.

Během podzimu a zimy bude mít Vodnář potřebu hodnotit jeho vztahy, zejména ty partnerské. Dlouhé rozhovory o budoucnosti tedy rozhodně nebudou žádnou výjimkou. Určitě se vyplatí investovat energii i do pracovní oblasti života, kde by se mohla objevit zajímavá příležitost ke kariérnímu postupu. Také dejte pozor na přílišné utrácení, jinak byste kvůli nečekaným výdajům mohli do konce roku 2020 přijít o všechny vaše rezervy.