Lev Horoskop 2025

Horoskop pro rok 2025 vypadá pro Lva velmi slibně. V první polovině roku bude sklízet úspěchy na poli práce a ve druhé ho čeká šťastné období z hlediska lásky a vztahů. Konec roku může být komplikovanější, je možné, že se objeví drobné zdravotní potíže. Lev je ohnivé znamení, které překypuje energií a vášní. Tyto vlastnosti budou letos ještě posíleny. Budete mít tolik síly, že z ní bude čerpat i vaše okolí.

První měsíce roku 2025 budou hektické. Díky působení Marsu ve znamení Střelce budete průbojní a plní nových nápadů, které si budete umět obhájit. Zvýší se vaše pracovní nasazení, to se odrazí na vašem postavení v hierarchii firmy a také na platu. Nepřejícní kolegové budou rudnout závistí a nadřízení se nebudou stačit divit, kde se to ve vás bere. Váš osobní život budete v těchto chvílích trochu upozaďovat. Dejte si pozor, ať nezapomínáte na významné události, jako jsou narozeniny někoho z rodiny či výročí. Mohli by si takové chování snadno vyložit jako lhostejnost.

Na jaře se vám bude dařit vše na co sáhnete. Zkuste toho co nejvíce využít a pusťte se třeba do realizace vlastního projektu, nebo začněte s nějakým koníčkem. Rozšiřte si obzory, vnese vám to do života novou energii.

S příchodem druhé poloviny roku se objeví někdo, kdo bude hrát důležitou roli ve vašem životě. Pokud jste single, může jít o potencionálního partnera, na kterého jste už dlouho čekali. Jste-li šťastně zadaní, půjde o navázání nového a opravdového přátelství. Setkání s touto osobou by mělo proběhnout v letním období a dohromady vás svede společný známý.

Co se týče zdraví, horoskop varuje před virovými onemocněními. Nejvíce náchylní budete v podzimním a zimním období. Lev je stále v pohybu a vede aktivní život, proto je pro něj těžké strávit chvíli v klidu, přestože si to tělo žádá. Mějte na paměti, že pokud přechodíte byť jen malou virózu, může se to později projevit jinde a do běžného režimu se tak nebudete moci vrátit o mnoho déle. Dopřejte si dostatek vitamínů a cvičení jako prevenci a dostatek klidu a odpočinku, pokud už se o vás nějaký bacil pokusí.