Býk Horoskop 2022

Toto zemské znamení je charakteristické svou vytrvalostí, odhodlaností a cílevědomostí. V nadcházejících měsících mu to pomůže přenést se přes složitější období, které ho čeká v oblasti kariéry. Čemu se naopak budete muset postavit, je nedůvěřivost, která může ohrozit váš vztah. 

Začátek roku bude harmonický. Bude těžké vás vyvést z míry, jelikož nebudete okolí věnovat přílišnou pozornost. Většinu času strávíte obklopeni jen svými myšlenkami. Tento čas však můžete efektivně využít ve svůj prospěch. Budete mít prostor pro dokončení projektu, který jste v minulosti odložili na neurčito.

Jedinci ve znamení Býka jsou citlivé povahy, lásku prožívají hluboce a jsou ochotni ji mnohé obětovat. To stejné ale čekají od svých partnerů. V jarních měsících to budete pociťovat více, než kdy dříve. V milostném vztahu můžete být dokonce paranoidní, jelikož bude vlivem Saturnu ve znamení Vodnáře podpořena vaše přirozená nedůvěřivost a díky býčí tvrdohlavosti bude těžké, takřka nemožné, vám cokoli vyvrátit. Horoskop radí, abyste na partnerovi nebyli přehnaně závislí. Pokud budete mít více svých zájmů, nezbyde vám tolik času na analyzování protějšku.To prospěje jak vašemu vztahu, tak vaší psychice.

Ve druhé polovině roku se budete potýkat s problémy spojenými s prací. Nadřízený vás má už nějakou dobu v hledáčku a právě v tuto dobu na vás začne tlačit, klást na vás nepřiměřené nároky a různými způsoby vám jejich plnění ztěžovat. Jeho záměry jsou osobního rázu, cítí ve vás konkurenci a má strach, že by mohl být zastíněn, či dokonce nahrazen. Budete čelit rozhodnutí, zda za takových podmínek setrvat a zatnout zuby, nebo se vydat jiným směrem. Jelikož je práce jednou z vašich hlavních priorit, bude to těžká volba.

Rok 2022 je pro Býky v mnohém převratný. Budou nuceni čelit překážkám v osobním i pracovním životě, ale hlavně sami sobě. Přehodnotí své koníčky a možná najdou nějaký, o kterém ani netušili, že by je mohl bavit. Díky tomu se dostanou mezi nové lidi a rozšíří si obzory. To prospěje jejich společenskému životu. Kolem svátků si budete užívat zaslouženého klidu v rodinném kruhu.