Váhy Horoskop 2020

Lidem narozeným ve znamení Vah vládne planeta Venuše, což jim dodává velice jemnou a citlivou povahu. Tu často projevují skrze umění, ať už se jedná o tanec, malování, módu či hudbu. Vahám horoskop 2020 přinese spoustu emocionálních zážitků, a to jak pozitivních, tak i negativních, na čemž bude mít zásluhu přítomnost Saturnu v Raku.

Už v prvních měsících roku 2020 se vaše prožitky prohloubí - tentokrát bohužel v negativním smyslu. Pod vlivem Saturnu v Kozorohu vás přepadnou silné obavy ze selhání či odmítnutí, což by v extrémních případech mohlo vést až k depresi. V těchto chvílích je důležité si uvědomit, že není čeho se bát, protože jsou to právě chyby, které nám pomáhají růst a zlepšovat se v čemkoliv, co děláme.

Na jaře už budou Váhy zažívat o dost pozitivnější období. Do cesty vám totiž vstoupí plno příležitostí k utužení vztahů s rodinou, kterých byste rozhodně měli využít. V této době, a to především v březnu, bude horoskop přát také lásce. Jestliže už nějakou dobu přemýšlíte o zásnubách, sňatku či jakémkoli jiném vyznání lásky, je načase tento krok učinit.

S příchodem léta vám hvězdy přinesou jednu či více pracovních nabídek nebo i možnost povýšení. Nyní by se Váhy určitě měly zaměřit na kariéru a případně také na investice svých úspor, pokud se na to cítí. Obvykle se unáhleným rozhodnutím vyhýbáte a také dobře děláte. Nyní by se vám takové jednání mohlo jen vymstít. Každou změnu si proto důkladně rozmyslete a případně se o ní poraďte s někým, komu stoprocentně důvěřujete.

Od září až do konce roku vám realita jako taková nic říkat nebude. Raději budete dávat přednost aktivitám, do kterých budete moci vložit své city a kreativitu. Horoskop radí, abyste se do ničeho nenutili. Není nic špatného na tom, když namísto večírku s přáteli raději zůstanete doma a povolíte uzdu své tvořivosti.

Během celého roku 2020 určitě přijdou chvíle, kdy budete mít pocit, že své emoce absolutně nezvládáte. Pamatujte na to, že takovým momentům se dá spolehlivě předejít aktivitami, jako je jóga a meditace.