Váhy Horoskop 2018

Podle hvězd budou mít Váhy Horoskop 2018 poměrně klidný. Lidé, kteří se narodili v tomto citlivém, ale i ctižádostivém znamení, pod nadvládou planety Venuše, si konečně užijí také zaslouženého odpočinku. Nemusíte se ale obávat, nudit se v letošním roce také rozhodně nebudete. Zajímavé zážitky vás čekají především v oblasti kariéry. Co se osobního života týče, příliš velké zvraty rozhodně neočekávejte. Horoskop je v tomto ohledu spíše stálý – dlouhodobé vztahy se tak mohou těšit z harmonie a souznění.

Počátek roku 2018 bude pro Váhy poklidný. Jindy hektické období jste se teď naučili zvládat s přehledem, a tak vás jen tak něco nerozhodí. Své jistoty můžete nejlépe využít v zaměstnání. Tam kde ostatní pochybují, můžete vstoupit do dění a pomoci – ať už radou, či činem. Tak nebo tak vaše snaha bude po zásluze odměněna. Díky vlivu Merkuru budete navíc vynikat v mezilidských vztazích. Právě v tomto období můžete podle Horoskopu získat výhodné obchodní kontakty, ale také potkat potenciální partnery.

S nástupem jara vám vliv Venuše v Býku přinese velmi intenzivní období. Každý okamžik budete velmi prožívat a budete o to citlivější v otázce osobních vztahů. Člověk opačného pohlaví, například partner nebo člen rodiny, vás může velmi silně ranit, nebo na druhou stranu ve vás vzbudit pozitivní emoce, které nebudou o nic slabší.

Letní měsíce roku 2018 prožijí Váhy v poklidném pracovním tempu. Nemá se cenu se nikam hnát, ale nesmíte ani zaostávat za ostatními. Přilákalo by to nechtěnou pozornost ze strany nadřízených. Volný čas můžete věnovat například sportu, pobytu v přírodě či svým blízkým. Dobijete si energii, která vám možná v první polovině roku chyběla. Vliv Merkuru v Panně, který vám přinese září, bude velmi výhodný v kariéře, ale zužitkovat ho můžete také v osobních vztazích. Horoskop napovídá, že se vám bude velmi dařit při řešení nejrůznějších problémů, které dokážete ihned analyzovat a proniknout tak až k jádru věci.

S blížícím se koncem roku 2018 budou jen vzkvétat dlouhodobé vztahy. Budování vzájemné důvěry se vyplácí a váš vztah je nyní silnější než kdy dříve. Díky pozitivní energii v oblasti osobního života se mohou také nezadané Váhy těšit na zajímavé setkání. Ve vašem okolí se vyskytne potenciální partner, který vás bude velmi přitahovat. Abyste svůj cíl získali, budete se muset snažit. Horoskop však slibuje, že výsledek bude stát za to.