Rak Horoskop 2021

Rak je tím nejcitlivějším znamení z celého horoskopu, které si každou událost ve svém životě bere k srdci. Rakovi horoskop 2021 nadělí podobnou energii, ale s trochou šikovnosti se může vyhnout extrémně vypjatým situacím, které by pramenily z jeho přecitlivělosti. Vesmír vás bude nabádat k tomu, abyste se naučili pracovat se svými emocemi, a tak stresové situace zvládali lépe.

Například hned z jara 2021 se na vás navalí spousta pracovních povinností. Pokud se patřičně neuklidníte a nesrovnáte si vaše priority, mohli byste se dočista sesypat. Rak bude nucen zhodnotit, jak moc je pro něj jeho práce důležitá - zda má smysl bojovat, nebo bude lepší poohlédnout se po něčem jiném.

Horoskop naznačuje, že v létě už se pracovní situace trošku uklidní. Zrozenci tohoto vodního znamení však ucítí určitý distanc od svého okolí, jelikož Jupiter se bude nacházet v Rybách. Z toho důvodu si vaši blízcí mohou myslet, že je s vámi něco špatně. Vysvětlete jim, že si potřebujete dopřát nějaký čas pro sebe a svoje koníčky. Skvěle se budete cítit například při fyzických aktivitách - sportu či manuální práci. Trošku se zapotíte, zatočíte s negativními myšlenkami a do vašeho sociálního kruhu se brzy znovu zařadíte.

Ve druhé polovině roku 2021 doporučujeme dbát na své fyzické i mentální zdraví. Na obzoru se rýsuje nemoc, které však dokážete předejít, pokud budete dbát na vyváženou stravu, pohyb a eliminaci stresu. V případě nouze se nebojte požádat o pomoc rodiny, u které máte vždy podporu a pochopení. 

Také letos proběhne určitá čistka přátel. Okolnosti vás donutí se zamyslet se nad tím, kdo z vašich kamarádů vám pomáhá v posunu a je pro vás oporou, a kdo naopak ne. Rak tak bude mít příležitost začít se zaměřovat na prospěšnější vztahy a horoskop mu v tomto ohledu bude nakloněn - do vašeho života vstoupí noví lidé, se kterými se budete cítit naprosto skvěle.

Ke konci roku můžete vesměs očekávat klid. Do popředí se postaví zejména vaše intuice, která k vám bude promlouvat tak jasně, že ji budete jen těžko ignorovat. Pokud vám tedy nebude sedět nějaký člověk či situace, pravděpodobně za tím bude reálný důvod.