Lev Horoskop 2021

Lev horoskop 2021 bude mít nabitý nejrůznějšími zážitky. Tento rok přeje návštěvám dosud nepoznaných míst a sblížením s lidmi, u kterých byste to opravdu nečekali - možná dokonce s někým, kdo vám v dřívější době připadal naprosto nesympatický. Těmto spojením neodporujte - mohly by vám razantně pomoci ve vašem posunu. Lev nesnáší rutinu, a tak mu proměnlivost tohoto roku bude velice vyhovovat.

Na jaře přijde k životu jak vaše tělo, tak i mysl, a tak budete mít obrovskou chuť do života a spoustu nápadů. Vaše mentální energie bude neoblomná a Lev tak bude mít pocit, že je na vrcholu světa - dejte si však pozor na přecitlivělost, která by vás mohla rychle srazit dolů. Budete mít tendenci brát si narážky druhých až příliš osobně - doporučujeme své pocity neskrývat a komunikovat je. Jen tak z pasti svých emocí úspěšně vymaníte.

V létě budete vlivem Jupiteru ve Vodnáři velice nápomocní svému okolí, a to hlavně rodině. Horoskop naznačuje, že by se v tomto kruhu mohlo stát něco, co úplně rozhodí vztahy mezi vašimi příbuznými - pravděpodobně nějaký konflikt. V jeho řešení budete hrát velkou roli, a tak se této zodpovědnosti nevzdávejte. Nezapomínejte však ani na péči o sebe - naplánujte si třeba hezkou dovolenou nebo začněte s nějakým sportem.

V druhé polovině roku 2021 vám budou do života přicházet neobvyklé zážitky. Například pro výlety do nepoznaných míst je toto období přímo ideální. Také mějte oči na stopce, co se týče přátel a vašeho sociálního kruhu - ten se bude dosti rozšiřovat a do vašeho života by dokonce mohla přijít osoba, která jej otočí kompletně vzhůru nohama.

Horoskop je silně nakloněn vašemu růstu, otázkou je, jestli na něj jste připraveni. Nebojte se jít do i těch nejtěžších výzev, a to hlavně pracovních - brzy za jejich překonání budete sklízet ovoce.

Na konci roku bude Lev doslova rád, že sedí. Celý rok 2021 pro vás byl šíleně znavující a nástup zimy přinese ideální období pro odpočinek v příjemném rodinném kruhu. To vás nastartuje do dalších výzev života, načerpáte novou energii a za pár týdnů se zase budete moci nadechnout a jít si plnit i ty nejtajnější sny.