Lev Horoskop 2020

Lvův horoskop 2020 bude zaměřený zejména na práci. Zrozenci tohoto ohnivého znamení, jehož vládnoucí hvězdou je samotné Slunce, jsou velmi cílevědomí a vytrvalí, a tak se v kariéře nezaleknou žádné větší výzvy. Oplývají silnou tvořivou energií, které často využívají k tomu, aby se stali středem pozornosti. Taky se jim líbí, když jsou věci podle nich, a tak mívají sklony k panovačnosti, což se jejich okolí nemusí vždycky líbit.

V počátečních měsících roku 2020 zaznamená Lev problémy v oblastech, u kterých podcenil předchozí plánování. V této době budete muset vsadit na opatrnost a diplomacii a věci si předem dobře promyslet, ať už půjde o vztahy či kariéru. S plánováním se nebojte obrátit na někoho z vašich přátel a mějte neustále na paměti, že nic nemůžete mít ihned.

Na jaře se váš horoskop obrátí směrem k vaší kariéře. Pracovní nabídky se na vás budou jen hrnout a některé z nich by po vás mohly vyžadovat, abyste vycestovali někam do zahraničí. Tady je třeba zvážit, zda za to daná příležitost skutečně stojí. Jakožto Lev jste přece jen spíše vůdčí typ, a tak byste se v podřadné pozici nemuseli cítit zrovna dobře. Pokud máte v hlavě nějaký nápad na podnikání, tak nastala ideální doba jej uskutečnit.

V polovině roku 2020 bude pravděpodobně ohrožena vaše finanční situace, což by mohlo vést k depresivním či úzkostlivým stavům. Pamatujte na to, že když jste se do této situace dokázali dostat, tak z ní zase najdete cestu ven. Hlavně nepropadejte panice a nesvěřujte své finance někomu cizímu. Daná osoba by nemusela mít ty nejčestnější úmysly a vám by se tak mohlo ještě přitížit.

Od podzimu až do konce roku bude váš horoskop konečně přát vztahům. V práci bude mít Lev zasloužený klid, takže bude dostatek prostoru na rodinné návštěvy či výlety. Partnerské vztahy jsou nyní velice silné, takže i když vám do cesty vstoupí nějaká překážka, bez problému ji překročíte a budete se posouvat dál. Ideální cestou, jak posílit vztahy, budou různé sportovní aktivity jako třeba badminton či stolní tenis.