Lev Horoskop 2019

Můžete se těšit na mnoho událostí jak v osobním životě, tak v kariéře. Hvězdy totiž ukazují, že bude mít Lev Horoskop 2019 opravdu nabitý zážitky všeho druhu. Zrozenci tohoto znamení pod nadvládou mocného Slunce dokáží skvěle využít svých vlastností, aby v kariéře dosáhli, čeho chtějí. Tito jedinci mají silnou tvořivou sílu a jsou předurčení vést ostatní. Jsou také sebejistí, odvážní a v konverzaci otevření. Což někdy může mít za následek nedostatek taktu.

Počátek roku 2019 Lev nebude mít zrovna snadný. Postavení planet bude spíše negativní, hlavně co se kariéry týče. V této oblasti tak může očekávat zpomalení ve svých ambicích. Naopak ve vztazích bude toto období stabilní. Jedinci v dlouhodobém vztahu mají šanci upevnit svou důvěru a udělat další krok.

Po předchozích nezdarech přichází podle horoskopu konečně pozitivní období. Události se tak na jaře 2019 rozjedou na plné obrátky. Mars se nyní nachází v Blížencích, což vám propůjčuje sebevědomé vystupování. Velmi dobře dokážete argumentovat. Přesvědčíte každého, s kým se setkáte a dokážete se vymluvit z nejedné prekérní situace. Proto zejména v kariéře byste tohoto vlivu měli využít. Nyní dokážete dosáhnout svého vytyčeného cíle. Stačí se trochu snažit.

Léto 2019 bude patřit naopak lásce a osobnímu životu, který Lev v předchozích měsících možná trochu zanedbával. Horoskop ukazuje, že se ve vašem okolí vyskytne spřízněná duše. Může to znamenat jak potenciálního partnera, tak například skvělého přítele. Nezadané každopádně čeká spoustu zábavy, dlouhých letních nocí plných flirtu, ale i vášně.

Na podzim se Lev zřejmě nevyhne stresu. V zaměstnání jste příliš polevili, tak teď máte co dohánět. Pod tlakem budete mít sklony k jízlivosti a sarkasmu. To jistě nepřinese nic dobrého ani v osobním životě. Horoskop proto radí, abyste si pokud možno zachovali čistou hlavu a nenechali se příliš unášet emocemi. Jinak si zaděláváte na problémy. Případnou frustraci si nejlépe vybijete při sportu, navíc uděláte něco pro svou kondici.

Blížící se konec roku 2019 prožije Lev pod vlivem planety Venuše umístěné v Kozorohu. Ve vztazích budete cítit velkou zodpovědnost, a po předchozích nezdarech k nim teď budete přistupovat spíše profesionálně než impulzivně. Velmi to bude svědčit především dlouhodobým vztahům. I v zaměstnání budete působit na své kolegy a nadřízené velmi seriózně. Tím dokážete zažehnat předchozí přešlapy a brzy se budete opět vyhřívat na výsluní a ostatní k vám budou vzhlížet.