Kozoroh Horoskop 2020

Lidé narození ve znamení Kozoroha obvykle ve společnosti nebývají zrovna oblíbení, a to hlavně kvůli jejich chladnému a vážnému vystupování. To však nedělají naschvál. Jsou to zkrátka samotáři, kteří se raději zaměřují na materiální aspekty jejich života než na vztahy. Letošní rok pro ně bude převážně pozitivní, zejména pak díky postavení Uranu v Býku, které přinese Kozorohům horoskop 2020 plný kariérních úspěchů.

Na ty si však budete muset počkat až do března, začátek roku 2020 pro vás totiž bude spíše utlumený. Kvůli silnému vlivu Saturnu v Kozorohu vás totiž nejspíš přepadne strach z toho, že budete odmítnutí nebo dokonce selžete. Z toho důvodu se v zaměstnání nejspíš stáhnete do ústraní a raději se nebudete příliš projevovat. Podobný přístup zaujmete i vůči partnerovi, a tak uděláte vše pro to, abyste nevypadli ze zažitého stereotypu.

S příchodem jara se vaše obavy rozplynou a vy nasednete zpět na koně, zejména co se týče vašeho výkonu v zaměstnání. Vaše mysl bude pracovat na maximum, díky čemuž se vám bude dařit vše, na co sáhnete, aniž byste museli vyvinout nějakou velkou snahu. Horoskop však radí, abyste si dávali pozor na situaci v rodinných kruzích. S velkou pravděpodobností tu totiž dojde k velkému konfliktu, který by mohl s těmito vztahy pořádně zacloumat.

V letních měsících roku 2020 můžete očekávat, že vaše jarní pracovní úspěchy konečně přinesou ovoce. Ať už vás nadřízení odmění bonusem či zvýšením platu, vaše finanční situace se bude rapidně zlepšovat. Tato doba je také vhodná pro provádění nutných oprav domu. Navíc stoupající teploty roztají vaše srdce a vy tak budete mít ke svému partnerovi blíže než kdy dříve. Využijte toho a vyražte si někam za romantikou.

S nástupem podzimu a blížícím se koncem roku si Kozoroh pod vlivem Merkuru uvědomí, jak je důležitá komunikace. Jestliže už delší dobu chcete váš partnerský vztah nějak posunout, tak byste měli využít tohoto období k tomu, abyste to s vaší drahou polovičkou v klidu probrali. Podle horoskopu by váš úsudek mohl ovlivnit názor přítele nebo jiné třetí osoby, ale nenechte se zviklat.