Kozoroh Horoskop 2019

Pro letošní rok slibuje Horoskop 2019 Kozorohům vesměs stabilní a pozitivní období. Jedinci narození v tomto znamení mívají pod nadvládou planety Saturnu často realistický a materialistický pohled na svět. Mezi jejich další kvality patří vytrvalost, zodpovědnost a důkladnost. Svou osobu pokládají na první místo, proto se jim zpravidla velmi daří v kariéře, avšak situace ve vztazích může pokulhávat. Mají i tendence k samotářství.

Hned od počátku nového roku vás bude provázet pozitivní energie v oblasti kariéry, ale třeba i obchodu. Nebude vám chybět disciplína a organizace. Lidé ve vašem okolí vás dokonce mohou považovat za vzor a vzhlížet k vám. Horoskop radí, abyste si však pýchu příliš nepřipouštěli. Jen by vám uškodila. Emoce každopádně stojí stranou, proto se teď nezadaným jedincům příliš nebude dařit navazovat kontakty. Dlouhodobé vztahy však nadále zůstávají stabilní. Každý Kozoroh se také v tomto období může těšit z pevného zdraví.

S postupným oteplováním a příchodem jarních měsíců 2019 se postavení planet změní k lepšímu. Kozoroh se může těšit na pozitivní energii v oblasti mezilidských vztahů. Výborně teď budete vycházet s kýmkoliv, kdo vám přijde do cesty. Nezadaní se podle horoskopu konečně dočkají své šance. Nenechte si ji proklouznout mezi prsty. Vliv Venuše v Beranu bude největší zejména v květnu 2019. Pokud jde o lásku a vztahy, propůjčí vám toto postavení nezastavitelnou energii. Můžete se těšit na flirt i romantiku.

Letní měsíce přinesou zklidnění na všech frontách. Počáteční okouzlení již vyprchalo a nové vztahy teď stojí před těžkou zkouškou. Ty, které ji zvládnou, budou velmi silného a dlouhodobého rázu. Co se pracovní oblasti života Kozorohů týče, zde horoskop ukazuje, že se nemáte čeho obávat. Stačí udržovat stálé pracovní tempo. Svou energii můžete nyní investovat jiným směrem. Výborně se odreagujete například u sportu nebo při procházce v přírodě.

Podzim a blížící se konec roku 2019 se nadále bude odehrávat ve znamení poklidu. Obzvláště, co se vztahů týče. V této oblasti vás nyní žádné zvraty nečekají. Naopak v kariéře se nyní může vyskytnout neopakovatelná šance. Je však jen na vás, jestli se jí chcete chopit. Zadarmo to samozřejmě nebude. Naštěstí se můžete těšit z vlivu Marsu ve Štíru, který vám podle horoskopu přinese cílevědomost. Ani motivace vám chybět nebude. Měli byste si pouze dát pozor na přemíru stresu. Může mít negativní vliv na vaše zdraví.