Horoskop 2019

Jistě se už těšíte na to, co vám Horoskop 2019 přinese. Podle našeho týmu astrologů s mnohaletými zkušenostmi se v tomto roce dočkáte nejednoho úspěchu. Zajímá vás, ve kterých oblastech vám budou hvězdy nakloněny a kde byste si naopak měli dát pozor? Potká vás v roce 2019 konečně štěstí v lásce? A co vaše zdraví – bude nadále pevné nebo můžete očekávat nepříjemnosti? To vše a mnohem více vám poví náš Horoskop.

Po celý rok bude všechny jedince provázet velká mentální síla a sebejistota. Tuto velkou výhodu nám přináší změna postavení Jupiteru – po celý letošní rok se totiž bude nacházet v cílevědomém znamení Střelce. Pozitivní energii tak pocítíme nejen v kariéře při řešení komplikovanějších problému, ale také v mezilidských vztazích, kdy nám toto postavení poskytne výhodu v komunikaci a vyjednávání.

Saturn v Kozorohu nás však v roce 2019 může brzdit v rozletu. Přináší sebou nejistotu, a tak rozhodně nic nepokazíte, když se budete držet stanovených pravidel. Uran nám naopak pomůže v oblasti kariéry, zde je jeho vliv velmi silný, proto se ho nebojte využít a prosaďte své myšlenky. Avšak nezahálejte – toto pozitivní postavení bude trvat pouze do března.

Co se lásky a vztahů týče, hvězdy budou letos nevyzpytatelné. To však neznamená, že byste se měli strachovat. Právě naopak. Horoskop 2019 předpovídá spoustu nevšedních zážitků, a to jak nezadaným, tak těm, kteří se těší z dlouhodobého vztahu. Budete se cítit jako čerstvě zamilovaní, obnovíte již možná ztracenou intimitu mezi vámi a vaším partnerem a znovu si budete užívat vášně.

V oblasti zdraví jsou hvězdy stabilní až na drobné odchylky. Rozhodně vám ale nehrozí žádné vážné zdravotní problémy či těžké úrazy. Horoskop bude naopak nakloněn všem sportovcům – ať už profesionálům, nebo těm rekreačním. Opět dostanete šanci posunout svou laťku výš.

Pokud se chcete dozvědět více o tom, co přinese rok 2019, přejděte do sekce horoskopu pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Připraví vás na nacházející události, a vy tak budete moci vykročit vstříc vašemu štěstí naproti.


Jupiter ve Střelci
8.11. 2018 - 2.12. 2019
i
8.11.
Jupiter v Kozorohu
2.12. 2019 - 19.12. 2020
j
2.12.

V tomto období se budete s výhodou řídit vlastním přesvědčením. Budete sebejistí, a proto si poradíte i při řešení rozsáhlejších problémů. Na lidi ve svém okolí můžete působit velmi sofistikovaně, nemělo by vám tak dělat problém přesvědčit ostatní. Nesnažte se toho však zneužít. Jupiter nenechá klidnou ani vaši mysl.

Jupiter je v Kozorohu poněkud omezován, proto zřejmě budete v tomto období velmi starostliví a opatrní. Raději než vystoupit z davu, se mu podřídíte. V kariéřě tak nemůžete očekávat přílišný postup. Nadruhou stranu vám však vaše umíněnost dodává energii k překonání všech překážek. Velmi si v těchto dnech budete cenit základů, na kterých stavíte svůj život.

Saturn v Kozorohu
20.12. 2017 - 22.3. 2020
j
20.12.

Toto období sebou může přinést obavy o selhání či odmítnutí. Vyhovovat vám tak bude spíše podřízené postavení – obzvláště pokud se jedná o zaměstnání, které sebou přináší spoustu zodpovědnosti. Klidněji se budete cítit, budete-li se držet přesně stanovených pravidel. Pozitivním vlivem tohoto období je stálost a schopnost bojovat s nepřízní.

Uran v Beranu
12.3. 2011 - 6.3. 2019
a
12.3.
Uran v Býku
6.3. 2019 - 7.7. 2025
b
6.3.

Spoustu energie, kterou v tomto období pociťujete jistě dokážete naplno zužitkovat. Pokud jde o oblast kariéry, svou originalitou dokážete přispět k nejednomu úspěšnému dokončení projektu. Tendence prosazovat své myšlenky hlava nehlava se v tomto odbobí jistě vyplatí. Energii a smysl pro humor, kterým také budete disponovat, výborně využijete například ve vztazích. Ať už pracovních či osobních.

V tomto období můžete pociťovat touhu po změnách toho, co máte zažito jako standartní. Ať už se jedná o tradice ve společnosti, či vlastí žebříček hodnot. Jste tvořiví, a máte spoustu výborných nápadů, tak není divu, že se vám příčí cokoliv, co je již zastaralé. V tomto období však také hrozí náhlé zvraty ve vztazích. Dokážete být velmi nesmiřitelní.

Neptun v Rybách
3.2. 2012 - 30.3. 2025
l
3.2.

V tomto období zřejmě budete pociťovat velkou mentální sílu. Pokud na něco budete myslet dostatečně často a intenzivně, a přidáte k tomu někdy i notnou dávku trpělivosti; časem se vysněného zaručeně dočkáte. Kvůli vaší mírumilovné a charitativní povaze se ale sami možná dostanete do finanční tísně, z čehož mohou plynout i existenční problémy.