Horoskop 2017

S novým rokem přichází také nový Horoskop 2017. Podle našeho zkušeného týmu astrologů i letos zažijete spoustu úspěchů jak v osobním životě, tak v oblasti kariéry. Budou vás čekat jak radostné okamžiky, tak zvraty a výzvy. Nemusíte se ale ničeho obávat. S naším horoskopem budete na vše připraveni. Naše horoskopy pro vás připravujeme podle tradičních zákonitostí, které používali helénští astrologové již kolem roku 200 př. n. l.

Pokud chcete rok 2017 prožít naplno, doporučujeme mít oči otevřeny dokořán a pečlivě sledovat nejen naše webové stránky, ale také svět kolem vás. Nechcete si přece nechat uniknout unikátní neopakovatelné příležitosti. Nečekejte, že vám štěstí spadne do klína jen tak samo od sebe. Vyjděte mu vstříc. 

V oblasti vztahů ukazuje horoskop 2017 pozitivní energii hlavně v první polovině roku. Hvězdy budou přát jak dlouhodobým vztahům, tak těm, kteří svou spřízněnou duši teprve hledají. Největší šance na seznámení můžete očekávat na přelomu jarních a letních měsíců. Letos není dobrý nápad snažit se věci urychlit, horoskop naopak doporučuje trpělivě vyčkat, až si vás osud vyhledá. Tehdy bude vaše láska o to silnější.

V kariéře pak horoskop slibuje pokrok i osobní rozvoj. Nic ale v životě není zadarmo, proto byste se obzvlášt letos v roce 2017 neměli bát zariskovat. Až budete mít své myšlenky srovnány a své cíle pevně nastaveny, přesně budete vědět kdy nastane ta pravá chvíle pro vás, aby jste si šli za tím co chcete. Horoskop těm nejpilnějším pracovníkům slibuje i kariérní postup. 

Hvězdy vám opět přichystaly nabitý rok. Nudit se rozhodně nebudete, naopak si budete užívat života a možná si splníte i vaše dlouholeté sny! Více informací o tom, jak se letošní rok bude vyvíjet, najdete v horoskopu pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co pro vás letošek přichystal!


Jupiter ve Vahách
9.9. 2016 - 10.10. 2017
g
9.9.
Jupiter ve Štíru
10.10. 2017 - 8.11. 2018
h
10.10.

V tomto období si velmi užijete cestování ve společnosti druhých lidí. Budete mí také tendence zaujímat konvenční morální postoje, a nejen proto budete mít obecně stabilní vztahy. Pokud ale současná situace vašim touhám a současným potřebám nevyhovuje, ať už citově či finančně, pak narazíte minimálně na jeden převrat.

V tomto období můžete očekávat možný hmotný zisk z investic, daní či například pojištění. Nebezpečí vám ale hrozí, pokud se svými finančními prostředky budete příliš riskovat, i když vás třeba takový pocit láká. Vlivem tohoto umístění také může více prostoru dostat vaše temná stránka.

Saturn ve Střelci
18.9. 2015 - 20.12. 2017
i
18.9.
Saturn v Kozorohu
20.12. 2017 - 22.3. 2020
j
20.12.

V tomto období sami sobě nedovolíme být vůči ostatním příliš důvěřiví. V podvědomí stále máme ukotveno realistické vědomí nebezpečí. Zřejmě pocítíte také velký smysl pro zodpovědnost, či strach riskovat a tendenci odsuzovat takové jedince, kteří se rizika nebojí. Výhodné v tomto období bude plánovat do daleké budoucnosti – jak v pracovním tak v osobním životě.

Toto období sebou může přinést obavy o selhání či odmítnutí. Vyhovovat vám tak bude spíše podřízené postavení – obzvláště pokud se jedná o zaměstnání, které sebou přináší spoustu zodpovědnosti. Klidněji se budete cítit, budete-li se držet přesně stanovených pravidel. Pozitivním vlivem tohoto období je stálost a schopnost bojovat s nepřízní.

Uran v Beranu
28.5. 2010 - 15.5. 2018
a
28.5.

Spoustu energie, kterou v tomto období pociťujete jistě dokážete naplno zužitkovat. Pokud jde o oblast kariéry, svou originalitou dokážete přispět k nejednomu úspěšnému dokončení projektu. Tendence prosazovat své myšlenky hlava nehlava se v tomto odbobí jistě vyplatí. Energii a smysl pro humor, kterým také budete disponovat, výborně využijete například ve vztazích. Ať už pracovních či osobních.

Neptun v Rybách
4.4. 2011 - 12.12. 2020
l
4.4.

V tomto období zřejmě budete pociťovat velkou mentální sílu. Pokud na něco budete myslet dostatečně často a intenzivně, a přidáte k tomu někdy i notnou dávku trpělivosti; časem se vysněného zaručeně dočkáte. Kvůli vaší mírumilovné a charitativní povaze se ale sami možná dostanete do finanční tísně, z čehož mohou plynout i existenční problémy.

 

Napište námFacebook