Beran Horoskop 2021

Beranův horoskop 2021 se bude točit hlavně kolem hmotného zabezpečení. Ze začátku roku upadnou do jistého útlumu, budou však intenzivně přemýšlet nad dalšími kroky, které ve své kariéře podniknou. Tato fáze roku bude tak trochu připomínat zakuklení housenky - v dalších měsících totiž z kukly vyletí krásný motýl, který bude jasně vědět, jakým směrem se jeho kariérní život rozběhne.

V jarním období Beran pocítí připravenost, jasnou vizi a odhodlání udělat velký krok kupředu. Začnete realizovat svoje vytyčené pracovní cíle. Nezapomínejte však také na další oblasti vašeho života, a to například zdraví, kde budete mít tendenci přecházet nemoci, což se vám může vymstít. Práce není všechno a je potřeba věnovat pozornost i vašemu zdraví a v neposlední řadě také blízkým přátelům a rodině.

S příchodem léta se začne Beranův horoskop 2021 naklánět vztahům. Pokud máte vážnou známost, teď je ten pravý čas na to, abyste udělali další krok. Započít společné bydlení? Požádat svého partnera o ruku? Nebo se snad pokoušet o dítě? Vesmír je vám v těchto ohledech nakloněn. Vaše emocionální stránka se bude drát na povrch silněji než kdy dříve. Pozor však na unáhlené kroky.

Horoskop bude v druhé polovině roku 2021 Beranům nakloněn hlavně v práci, a to díky postavení Marsu v Panně. Vesmír vám do života nadělí situace, které podnítí vaši kreativitu a donutí vás přemýšlet. Můžete počítat s důležitými pracovními schůzkami a setkáními se zajímavými jedinci, kteří vás dostanou na vlnu kreativity. Také doporučujeme začít číst, informace totiž budete hltat jako kaši.

Po celý rok by měl Beran věnovat značnou pozornost svému zdraví. Nositelé tohoto znamení silně vnímají změny ročních období, a tak by je právě v těchto fázích roku mohlo skolit nachlazení či chřipka. Tomu však můžete vlastními silami předejít, například tím, že se po celý rok budete zásobovat dostatečným množstvím vitamínů a pravidelně se věnovat pohybu.

S koncem roku by si měl Beran dávat pozor na přehnané sebevědomí. Za celý rok 2021 jste toho dosáhli hodně a vaše materiální zabezpečení posunuli na novou úroveň, udržte si však skromnost. Vaše úspěchy byly nebo budou náležitě odměněny. Není třeba se vychloubat, mohli byste tak odpudit své blízké.