Beran Horoskop 2020

Na transformativní rok se může připravit každý Beran. Horoskop 2020 pro ně bude znamenat zkoušku trpělivosti a odolnosti, nicméně díky nabytým zkušenostem budou moudřejší než kdy dříve. Lidé narození v tomto ohnivém znamení, jemuž vládne planeta Mars, musí počítat se zvýšeným tlakem v pracovním i osobním životě.

Počátkem roku se budete nacházet v útlumu, nicméně z hlediska práce i osobního života zůstane vše při starém. Pravděpodobně pocítíte potřebu izolovat se, abyste zhodnotili svou dosavadní cestu životem a rozhodnutí, která jste doposud učinili. Nebojte se udělat si chvilku pro sebe. Beranův horoskop 2020 je vám v tomto smyslu nakloněn.

V průběhu jarních měsíců roku 2020 bude Beran vše prožívat velice intenzivně. To může být jak požehnáním, tak prokletím - pozitivní vjemy sice budou zesíleny, ale ty negativní také, a tak je třeba počítat s určitou přecitlivělostí. Díky tomu však nebudete mít problém efektivně komunikovat svoje myšlenky a pocity, a tak se s vašimi blízkými budete schopni bez problému na čemkoliv domluvit.

V létě pro vás bude obtížné zůstat na jednom místě. Horoskop 2020 naznačuje, že největším lákadlem pro vás bude cestování a adrenalinové zážitky - s nudou tedy rozhodně nepočítejte. Mohla by přijít také nová láska, avšak pozor, postavení Uranu v Býku může přinést zvraty ve vztazích. Proto buďte obezřetní a držte se stranou. Pokud této osobě stoprocentně nedůvěřujete, mohli byste se spálit.

S příchodem druhé poloviny roku Beran nebude vědět, co má dělat dřív. V oblasti pracovního života mu budou starosti přerůstat přes hlavu, ale s trochou trpělivosti vše zvládne. Vyhněte se unáhleným rozhodnutím, mohla by se vám totiž vymstít. Také budete pociťovat touhu intelektuálně růst. Informace budete absorbovat s lehkostí, a tak bude nejlepší, když toto období využijete k samostudiu či jiné formě osobnostního růstu.

Po celoročním shonu, který s sebou rok 2020 přinesl, dostanete chuť uniknout realitě. Vlivem Saturnu v Panně na vás totiž mohou padnout úzkostlivé stavy a pochybnosti. Proto se okamžitě chopíte každé příležitosti uniknout do světa fantazie. Horoskop však doporučuje dávat si pozor na to, aby vám kvůli strachu čelit skutečnosti neunikla zajímavá šance posunout se vpřed.