Beran Horoskop 2020

Na transformativní rok se může připravit každý Beran. Horoskop 2020 pro ně bude znamenat zkoušku trpělivosti a odolnosti, nicméně díky nabytým zkušenostem budou moudřejší než kdy dříve. Lidé narození v tomto ohnivém znamení, jemuž vládne planeta Mars, musí počítat se zvýšeným tlakem v pracovním i osobním životě.

Počátkem roku se budete nacházet v útlumu, nicméně z hlediska práce i osobního života zůstane vše při starém. Pravděpodobně pocítíte potřebu izolovat se, abyste zhodnotili svou dosavadní cestu životem a rozhodnutí, která jste doposud učinili. Nebojte se udělat si chvilku pro sebe. Beranův horoskop 2020 je vám v tomto smyslu nakloněn.

V průběhu jarních měsíců roku 2020 bude Beran vše prožívat velice intenzivně. To může být jak požehnáním, tak prokletím - pozitivní vjemy sice budou zesíleny, ale ty negativní také, a tak je třeba počítat s určitou přecitlivělostí. Díky tomu však nebudete mít problém efektivně komunikovat svoje myšlenky a pocity, a tak se s vašimi blízkými budete schopni bez problému na čemkoliv domluvit.

V létě pro vás bude obtížné zůstat na jednom místě. Horoskop 2020 naznačuje, že největším lákadlem pro vás bude cestování a adrenalinové zážitky - s nudou tedy rozhodně nepočítejte. Mohla by přijít také nová láska, avšak pozor, postavení Uranu v Býku může přinést zvraty ve vztazích. Proto buďte obezřetní a držte se stranou. Pokud této osobě stoprocentně nedůvěřujete, mohli byste se spálit.

S příchodem druhé poloviny roku Beran nebude vědět, co má dělat dřív. V oblasti pracovního života mu budou starosti přerůstat přes hlavu, ale s trochou trpělivosti vše zvládne. Vyhněte se unáhleným rozhodnutím, mohla by se vám totiž vymstít. Také budete pociťovat touhu intelektuálně růst. Informace budete absorbovat s lehkostí, a tak bude nejlepší, když toto období využijete k samostudiu či jiné formě osobnostního růstu.

Po celoročním shonu, který s sebou rok 2020 přinesl, dostanete chuť uniknout realitě. Vlivem Saturnu v Panně na vás totiž mohou padnout úzkostlivé stavy a pochybnosti. Proto se okamžitě chopíte každé příležitosti uniknout do světa fantazie. Horoskop však doporučuje dávat si pozor na to, aby vám kvůli strachu čelit skutečnosti neunikla zajímavá šance posunout se vpřed.

 

 

Napište námFacebook