Beran Horoskop 2019

Horoskop 2019 Beranům připravil rok doslova nabitý zážitky. Zrozenci tohoto ohnivého znamení pod nadvládou Marsu, kteří vynikají svou vnitřní sílou a vytrvalostí, ale i sebedůvěrou, se rozhodně nebudou nudit. Svých vlastností nejlépe využijí v kariéře, kde právě letos dokáží dosáhnout cílů, které si vytyčili. Co se osobního života týče, hvězdy slibují hlavně harmonii.

Hned z počátku nového roku 2019 pocítí Beran touhu bojovat za své vlastní štěstí a přesvědčení. Výrazně tomu přispěje vliv Marsu. Čeká vás tak velmi aktivní období. Pokud vás někdo nebo něco bude držet zpátky či poutat, budete velmi neklidní. V zaměstnání teď budete vyčnívat nad ostatní. Vaše píle a vytrvalost jistě neprojde bez povšimnutí. Co se vztahů týče, budou poněkud utlumené, ale stále harmonické, na této frontě tak nemusíte očekávat žádné větší události.

Jarní měsíce budou podle horoskopu jistým zklidněním, hlavně co se kariéry týče. Počáteční nadšení vás pomalu opouští, stále ale dokážete držet krok s ostatními. To prozatím stačí. Mezitím se Berani mohou soustředit na jiné oblasti jejich života. Události můžete očekávat například v kruhu rodinném.

Léto 2019 se jednoznačně odehraje ve vysokém tempu. Horoskop říká, že bude na Berany nyní silně působit vliv Venuše. Pozornost opačného pohlaví vám bude dělat velmi dobře, budete ji proto aktivně vyhledávat. Nezadaným toto období slibuje spoustu zážitků, dobrodružství a vášně. Pouta, která vzniknou zejména v červenci, budou velmi silná. I v kariéře si teď neodpočinete. Do cesty se vám postaví hned několik překážek. Beran však není typ, kterého by zastrašily. Naopak se s chutí pustí do práce.

S nadcházejícím podzimem vás bude podle horoskopu nejvíce ovlivňovat Merkur umístěný v Býku. Znamená to pro vás, že si budete chtít v každé situaci zachovat chladnou hlavu a potlačovat své emoce. Díky tomuto náhledu, ale také trpělivosti a vytrvalosti, kterou vám toto postavení planet propůjčuje, dokážete jakýkoliv úkol dotáhnout do zdárného konce. Dařit se teď bude také dlouhodobým vztahům.

Na konci roku 2019 se Berani konečně přestanou soustředit na svou kariéru a na řadu přijdou opět vztahy. Nezadaní jedinci mají zase velkou šanci potkat svou spřízněnou duši. Nebojte se vyrazit s přáteli do společnosti. Nikdy nevíte, kde se váš potenciální partner může objevit. Rodinné vztahy budou velmi pohodové a klidné. Nic vám tak nebude bránit užít si letošní Vánoční svátky v míru se svými milovanými.