Vodnář Horoskop 2019

Podle hvězd bude mít Vodnář Horoskop 2019 velmi pozitivní. Obzvláště co se osobního života týče. V kariéře se můžete rovněž těšit na stabilní období. Pod vládou Uranu bývají tito jedinci často velmi flexibilní a společenští, čehož mohou využít zejména v mezilidských vztazích. Na druhou stranu dokáží být také přemýšliví a vážní, což jim zase dodává potřebné serióznosti v zaměstnání. Mají také skvělou fantazii a spoustu výborných nápadů. Jejich slabinou je však to, že jim často chybí trpělivost, proto tyto nápady dokáží málokdy doopravdy uskutečnit.

Hned z počátku roku 2019 čeká obzvláště nezadané Vodnáře velká šance. Podle horoskopu bude umístění Venuše ve Střelci výjimečně silné. Čeká vás proto období objevů a nových zážitků. Přitahovat vás tak budou lidé se stejným záměrem. Užijete si nejedno dobrodružství. Dlouhodobé vztahy také tohoto postavení s výhodou využijí. Stereotyp vám teď nic neříká, užijete si spoustu akce a budete se cítit jako čerstvě zamilovaní.

Jarní měsíce se budou naopak točit spíše kolem pracovní oblasti života. Horoskop prozrazuje, že se můžete těšit na nově nabyté sebevědomí. Svým vystupováním tak dokážete přesvědčit kohokoliv. Nebojte se toho využít. Překážky, které se teď Vodnářům postaví do cesty, hravě zdolají.

V létě 2019 vás nadále čeká energické období doslova ideální ke společenským akcím, či na rande. Poznáte zajímavé lidi a rozšíříte si obzory. Navíc Vodnáři, kteří jsou doposud nezadaní, mají velkou šanci potkat svou spřízněnou duši. Vaše city teď budou intenzivnější, takže když potkáte stejně naladěného člověka, bude to mezi vámi doslova jiskřit. Horoskop však radí, abyste se v těchto dnech vyvarovali samolibosti. Přebytečnou energii můžete investovat raději do sportu a udělat tak něco pro svou kondici.

Podzimní měsíce přinesou spolu s vlivem Marsu ve Vahách racionální, možná až chladné období. Vaše city, ať už kladné či negativní ztrácejí na síle. Nic vás tak obzvláště v říjnu 2019 nedokáže vykolejit. Můžete se však setkat s nedůvěrou partnera. Podle horoskopu byste řešení neměli odkládat, promluvte si otevřeně o problému co nejdříve.

S blížícím se koncem roku se postavení hvězd opět změní. Situace jak ve vztazích, tak v kariéře bude stabilní. Svůj volný čas tak můžete věnovat činnostem a lidem, které máte nejraději. Zajeďte například navštívit své vzdálenější příbuzné. Nikdy nevíte, jaké zajímavé novinky se můžete dozvědět. Každý Vodnář by si však měl dát pozor na drobné úrazy.