Střelec Horoskop 2020

Střelcův horoskop 2020 bude dokonalým odrazem jeho aktivní a nezávislé povahy. Zrozenci tohoto ohnivého znamení, kterému vládne planeta Jupiter, jsou obvykle považováni za poklidné optimisty. Nepřipouštějí si, že by jim budoucnost mohla přinést něco jiného než úspěch. Zklamání je proto dokáže natolik zarazit, že začnou být protivní a extrémně impulzivní, což obvykle vede k dalším přešlapům.

Prakticky každý Střelec na sobě počátkem roku 2020 pocítí velmi kolísavé nálady, a to se promítne zejména do jejich partnerských vztahů. Řídíte se totiž spíše citem než rozumem, a tak pro vás nebude střídání romantických schůzek a hořkých rozchodů žádnou neznámou. Zkuste se v tuto dobu držet spíše na uzdě, ať svých unáhlených rozhodnutí později nelitujete. Nemuseli byste totiž ublížit pouze sobě, ale i lidem ve vašem okolí.

Pokud vás střídání nálad přestane bavit, tak jaro jistě přivítáte s otevřenou náručí. Horoskop vám totiž do cesty naskládá tolik různých zážitků a aktivit, že vám na žádné romantické přešlapy ani nezbyde čas. Svůj aktivní životní styl využije Střelec hlavně k tomu, aby rozvíjel vztahy s rodinou a přáteli. Ideální volbou budou různé výlety za kulturou a do přírody, ať už autem, na kole nebo po svých.

Letní měsíce s sebou přinesou spoustu otázek týkajících se budoucnosti, a to především té kariérní. I když nejste zvyklí plánovat a raději žijete v momentu, nyní nastal čas, abyste přehodnotili svůj dosavadní postoj a ujasnili si své plány a cíle do příštích let. Jestliže vám vaše současné zaměstnání nevyhovuje, horoskop radí, abyste se začali dívat po nějaké jiné pozici, na které budete spokojenější.

Od podzimu až do konce roku 2020 se Střelec může těšit na spoustu pracovních příležitostí. Jestliže už jste dlouho čekali na možnost vyrazit za prací někam do světa, tak je dost možné, že vás hvězdy vyslyší. Rozhodně se však nenechte strhnout pouze prací a věnujte chvíli času také rodině a partnerovi. Pokud se vám zdá, že toho máte hodně, zkuste je zapojit do některé z vašich aktivit, třeba těch sportovních.