Střelec Horoskop 2019

Lidé narození v tomto znamení zvěrokruhu, kterému vládne planeta Jupiter, bývají často ctižádostiví a sebejistí. Jejich optimismus a klidná povaha jim pomáhají zvládnout i ty nejtěžší situace. Hvězdy jasně ukazují, že bude mít každý Střelec Horoskop 2019 úspěšný. A to nejen v oblasti kariéry. Těšit se mohou také ti, kteří již dlouho touží po společnosti jedince opačného pohlaví.

Začátek roku 2019 se bude točit především kolem pracovního života Střelců. Díky pozitivní energii tohoto období nebudete mít nouzi o zajímavé nápady. Nebojte se podělit se o ně s kolegy nebo i s nadřízenými. Pokud jde o vztahy, hlavně leden bude spíše samotářský. Než se přetvařovat ve společnosti, raději se budete vzdělávat. Například četbou.

S nástupem jara se každý Střelec podle horoskopu může těšit na pozitivní vliv postavení Merkuru v Blížencích. Obdaří vás například vysokou verbální zdatností. Nebude vám chybět slovní zásoba, ani sebevědomí. Využít toho můžete jednak v kariéře, ale také v osobním životě. Ti, kteří jsou nezadaní, budou velmi snadno navazovat kontakty s opačným pohlavím. Čeká vás aktivní období plné dobrodružství, romantiky, ale i vášně.

Léto 2019 uteče zajisté jako voda. Střelec se může těšit na akci na všech frontách. Energie máte na rozdávání, a tak vám nebudou dělat potíže ani drobné překážky v práci nebo neshody ve vztahu. Všechny problémy hravě zažehnáte. Horoskop radí, abyste volný čas věnovali také sportu, právě v těchto měsících totiž můžete dosáhnout největších výsledků.

Na podzim pocítíte silný vliv Venuše, která bude umístěná v Panně. Toto postavení planet vám slibuje bystré smysly, ale také laskavost a zdvořilost ve vztazích. Dlouhodobé vztahy tak budou jen vzkvétat, a dařit se bude také těm čerstvým. Pouta, která vzniknout zejména v září 2019 budou velmi silná, snad i na celý život. V kariéře horoskop doporučuje, abyste nepolevovali ve svém snažení, i když vám možná dochází motivace. Uvidíte, že pokud vytrváte, brzy budete sklízet sladké plody svého úsilí. Pozor by si každý Střelec měl dát na drobné úrazy.

Nadchází konec roku 2019 a vy konečně máte na dosah své cíle. Poté se události ve vašem okolí konečně začnou uklidňovat, a Střelci budou mít čas také na sebe. Věnujte se například zhodnocení uplynulého roku nebo také vzdělávání se. Nezapomínejte ani na svou rodinu. Vždy potěší, když svým blízkým ukážete, jak moc je máte rádi.