Štír Horoskop 2021

Štír je velice ambiciózní znamení a rok 2021 pro něj bude znamenat primárně pracovní výzvy, kterých se s odvahou chytne. Pokud už delší dobu přemýšlí nad rozjetím nějakého svého projektu, tento rok by se pro něj v tomto ohledu mohl stát zlomovým. Dbejte však na zodpovědné hospodaření s penězi - přílišné utrácení by se vám mohlo vymstít.

Hned z jara budete oplývat spoustou nápadů, a tak budete pociťovat touhu otočit vaši práci dočista vzhůru nohama. Kroku do neznáma se bát nebudete - tak směle vpřed, protože horoskop naznačuje, že vás v těchto vodách čeká obrovské naplnění a radost. I pokud by to mělo znamenat odchod z vaší stávající práce.

S přicházejícím létem pro vás bude úplně ideální vyrazit na nějakou exotickou dovolenou - ať už s vaší drahou polovičkou či přáteli. Jedině tak si opravdu efektivně odpočinete od toho neskutečného nákladu práce, kterému jste byli v předchozích měsících vystaveni. Načerpáte tak i potřebnou fyzickou a mentální energii pro zbytek roku 2021.

V druhé polovině roku by se Štír mohl potýkat s finančními problémy - pokud jste si nebudovali finanční polštář, ze kterého byste teď mohli čerpat, nejprve požádejte o půjčku svou rodinu. Úvěr od banky by vám mohl přinést více škody než užitku a vy byste tak mohli přijít snad i o střechu nad hlavou. Také se snažte držet v klidu, protože toto období brzy pomine a vaše finanční situace nabere úplně nové obrátky.

Pokud máte sklony k nervozitě, horoskop radí, abyste do svého života zařadili uklidňující techniky meditace či jógy. S duševním zdravím úzce souvisí to fyzické, a tak určitě nebude na škodu jíst více čerstvé zeleniny a ovoce, pravidelně cvičit a pít bylinkové čaje - například z kozlíku lékařského nebo meduňky. Pokud nic z tohoto nebudete dělat, mohl by Štírům horoskop 2021 přinést spíše frustraci nebo dokonce silně depresivní stavy.

Vlivem Jupiteru v Rybách bude Štír v posledních dnech tohoto roku pociťovat zesílenou intuici. Také ho bude velice naplňovat filozofování a hledání smyslu života. Než jít přehnaně do hloubky ve svých myšlenkách, radši udělejte něco hezkého pro druhé. Právě maličkosti dělají z tohoto světa mnohem hezčí a snesitelnější místo.