Štír Horoskop 2020

Kvůli silnému vlivu Saturnu bude mít Štír horoskop 2020 jako na horské dráze - jednou bude dole a za chvíli zase nahoře. Samotní zrozenci tohoto vodního znamení, kterému vládne planeta Mars, bývají velmi různorodí, takže se mezi nimi najdou jak ti nejlaskavější lidé, které můžete potkat, tak i ti nejprotivnější. Pro většinu z nich však platí to, že mají silnou vůli a jasnou představu o tom, co vlastně chtějí.

Od ledna až do března 2020 se Štír nebude cítit příjemně prakticky v žádné společnosti, ať už půjde o přátele, partnera či rodinu. Na obzoru jsou velké změny a v souvislosti s nimi vás budou přepadat negativní myšlenky, které způsobí, že vás ohromně otráví i ten nejmenší problém, který vám přijde do cesty. V této době se určitě vyhněte zakládání společnosti investicím i změně zaměstnání.

S postupným příchodem jara se situace začne obracet k lepšímu. Všechny vaše problémy se rozplynou a vy tak opět získáte zpátky svou čistou mysl. Horoskop radí, abyste toto období využili k osobnostnímu, duševnímu i kariérnímu růstu. Právě teď totiž dokážete plně naslouchat své intuici, a tak z každé příležitosti vytěžíte naprosté maximum. Obzvlášť se vám bude dařit při práci v týmu, kde budete přirozeným a schopným leaderem.

Léto pro vás bude ideální dobou na to, abyste pracovali na svých vztazích, zejména těch partnerských. V tomto období se Štír se svou drahou polovičkou na všem hravě domluví, což v něm nejspíš probudí i jeho smyslnost, která už dlouho čekala na signál. Podle horoskopu vás v práci žádná nepříjemná překvapení nečekají, takže pokud byste si rádi vyrazili na romantickou dovolenou, tak s chutí do toho.

Podzim a konec roku 2020 si užije zejména každý nezadaný Štír. Přestože venku mrzne, vás rozpálí každá zajímavá osoba, která vám vstoupí do života. Jestliže se vám někdo už dlouho zamlouvá, tak je nejvyšší čas jednat. Za celý rok jste nabrali spoustu síly a vytrvalosti, a pokud ji nyní využijete, mohlo by to skončit láskou, o které jste vždy snili.