Ryby Horoskop 2021

Vodní znamení Ryby je velice emocionální a rok 2021 pro ně bude obzvláště náročný. Nicméně toto období vás toho o sobě hodně naučí a vy tak budete schopni podívat se na svoje vzorce chování s určitým odstupem. Očekávejte spoustu pláče a vzteku, ale také radosti a naplnění. Pro Ryby horoskop 2021 bude jasným důkazem toho, že všechno zlé je pro něco dobré.

Vlivem Jupiteru ve Vodnáři budete mít spoustu nápadů, jak například v práci zefektivnit vaše činnosti. Také ale budete pociťovat určitý strach ze zodpovědnosti, a tak nebudete zrovna rádi, když vám šéf zadá nějaký větší úkol. Nemějte však obavy, horoskop radí, že když tento úkol přijmete, nebudete toho litovat. Mohlo by vás to v kariéře dosti posunout.

Léto ve vás probudí vztek, a tak budete na své okolí působit dosti cholericky. Pamatujte na to, že nemá smysl si tyto pocity ventilovat na ostatních. Radši si kupte boxovací pytel a mlaťte do něj, dokud nebudete mít dost. Nebo až budete sami doma, začněte řvát do polštáře nebo čelem ke zdi. Budete překvapeni tím, jak moc to funguje.

Rok 2021 bude teprve v půlce a vy už se budete cítit naprosto vyčerpaně. Jízda ještě neskončila a vztek nyní nahradí spíše smutek. Pokud se budete cítit emocionálněji než obvykle, vybrečte se na rameni nějakého blízké přítele. Ryby takový druh kontaktu potřebují a velice se jim uleví.

Horoskop nemusí být ve všem úplně přesný, ale téměř jisté je zde to, že pro vás tento rok bude znamenat obrovský růst. Emocemi jste se jakoby očistili a bude se před vámi rýsovat nová budoucnost. Nemějte strach, protože ta bude mnohem hezčí než vaše minulost.

Konec roku si Ryby užijí nejlépe v blízkosti své rodiny - ta vám dodá pomocnou ruku, kdykoliv to jen budete potřebovat. Zažili jste toho opravdu hodně, a tak by nebylo na škodu si i někam vyrazit - třeba na výlet do přírody nebo wellness. Relaxaci si opravdu zasloužíte a navíc vám pomůže přijít na jiné myšlenky. Když s sebou vezmete ještě svého partnera, nebo kamarády, zažijete i spoustu legrace - a smích je jedním z nejlepších lékařů pro duši.