Ryby Horoskop 2019

Planeta Neptun, která vašemu znamení vládne, bude letos ve velmi silném postavení, a proto budou mít Ryby Horoskop 2019 pozitivní a nabitý akcí. Obzvláště co se osobního života týče. Zrozenci tohoto vodního znamení mívají zpravidla citlivou, empatickou a přátelskou povahu. Často mají tendence uchylovat se do světa fantazie a zapomínat na realitu, což může být spíše jejich nevýhodou. Snadno také mohou podléhat duševní sklíčenosti.

Počátek roku 2019 pro Ryby přichystal optimistické období. Lákají vás nové šance a nové začátky, proto budete doslova nabití energií. Nejlépe uděláte, když tuto energii využijete v práci. Právě teď máte podle horoskopu šanci ukázat nadřízeným, že jste pro ně nepostradatelným zaměstnancem. Toto období bude také výhodné pro nezadané jedince. Můžete očekávat vášnivé vzplanutí, a pokud vytrváte i romantický vztah.

Jarní měsíce se budou nadále odehrávat v rychlém tempu, což vás na jednu stranu baví, ale na druhou stranu toužíte hodit povinnosti za hlavu a relaxovat. Budete si tak muset srovnat priority a uvědomit si, že přece jen nemůžete být u všeho. Pokud dají Ryby v tomto období přednost svému zaměstnání, horoskop slibuje, že se jejich snaha rozhodně vyplatí.

S postupným oteplováním a příchodem letních měsíců Ryby pocítí vliv Venuše v Býku. Obzvláště v druhé polovině června 2019 zažijete velmi intenzivní období. Každý okamžik budete prožívat naplno. To platí nejen pro lásku a vztahy, ale také například pro kulturní nebo kulinářské zážitky. Kariéra bude muset jít na chvíli stranou, naštěstí vás v této oblasti žádné problémy nečekají. Stačí, když budete udržovat současné pracovní tempo tak, abyste nezaostávali za ostatními kolegy.

Podzim 2019 přinese konečně jisté zklidnění. Čeká vás teď stabilní období, ve kterém naberete ztracené síly. Konečně máte čas věnovat se také sami sobě. Jistě vám prospěje, když si v klidu utřídíte myšlenky a z uplynulých událostí se poučíte.

S nadcházejícím koncem roku pocítí Ryby vliv mocného Marsu, který bude umístěn ve Štíru. Motivace vám teď chybět nebude, avšak ve své snaze budete poněkud utlumeni událostmi v osobním životě. Pozor byste si podle horoskopu měli dát na přílišnou žárlivost a majetnické chování ke svému partnerovi. Zpočátku se bude jednat o malichernosti, avšak mohlo by to vyústit v mnohem větší problémy. Na jiné myšlenky přijdete například při sportu, a navíc uděláte něco i pro svou kondici a fyzické zdraví.