Rak Horoskop 2018

Zrozenci tohoto citově založeného znamení, kterému vládne Měsíc, se mohou těšit na rok plný zážitků. Horoskop 2018 Rakům předpovídá úspěchy v kariéře i v osobním životě. Co je ale důležitější, konečně si splníte své sny a naplníte nejedno očekávání. V průběhu letoška se sice možná objeví nějaké nesnáze. O to sladší odměna vás však bude čekat v cíli. Navíc zkušenosti, které získáte po cestě, budou doslova k nezaplacení.

Počátek roku 2018 podle Horoskopu přinese harmonii v oblasti vztahů. Díky pozitivnímu působení Venuše bude vaše mysl otevřená a bude tak pro vás snadné s lidmi vyjít i navazovat nové kontakty. Pokud však dojde na osobní, či intimní záležitosti, budete mít tendence nechat převládnout vaše city. Racionalita půjde stranou. V takové chvíli budete velmi zranitelní, proto si dejte pozor, komu otevíráte své srdce.

Merkur, který bude na jaře 2018 umístěn v Beranu, slibuje Rakům pomoc v oblasti kariéry. Díky jeho vlivu budete mít velmi rozhodné myšlení, a tak si hravě poradíte s jakýmkoli problémem. Navíc co se týče komunikace, budete velmi sebevědomí, energičtí a přesvědčiví. Právě teď Horoskop radí, že je ta pravá chvíle investovat čas do zaměstnání a vytěžit z toho co nejvíce, nemusíte se dokonce ani bát říct si o zvýšení platu.

Letní měsíce budou podle Horoskopu opět zaměřené více na vztahy. Zažijete ale také dobrodružství. Stačí být v té správné společnosti, nebo se nebát odvázat a vycestovat někam na výlet. Zjistíte, že z neznámého nemáte již takový strach, jako jste možná měli dříve. Navíc získáte spoustu zkušeností i sebejistotu. Pro potenciální partnery budou teď Raci mnohem atraktivnější.

S nástupem podzimních měsíců roku 2018 opět přichází vhodné období pro pracovní oblast života Raků. Mars se bude nacházet ve znamení Kozoroha, a proto vám nebude chybět motivace. Disponovat můžete také vysokou sebekontrolou, což se výborně hodí při jednání s lidmi. V tomto období byste si však podle Horoskopu měli dát pozor na své zdraví, hrozí vám drobná zranění z nepozornosti.

V osobním životě si budete velmi cenit pravých přátel a rodiny. Budete se snažit, aby vztahy mezi vámi byly vždy harmonické. I proto se ke konci roku bude skvěle dařit dlouhodobým vztahům Raků. Dejte však pozor, abyste si na své drahé polovičce nevypěstovali příliš velkou závislost – vaše citové rozpoložení se pak může hroutit i kvůli sebemenší malichernosti.