Panna Horoskop 2021

Zemské znamení Panna je velice praktické, pracovité a loajální. Rok 2021 jí bude předhazovat výzvy, při kterých budou tyto vlastnosti procházet zkouškou. Vaše pravá podstata je však vcelku neoblomná, a tak ze svých kolejí pravděpodobně nevyjedete. Připravte se na období, kdy projde transformací jak vaše práce, tak i váš sociální kruh a možná i vy samotní.

Na jaře si uvědomíte, že náš niterní svět tvoří ten externí. Vaše emoce představují určitou frekvenci, a ta má potenciál měnit i materiální svět. Dávejte si pozor, nad čím přemýšlíte. Také je možná čas na přehodnocení vašeho životního stylu - co takhle začít jíst více čerstvých potravin? Nebo se více hýbat? Vaše tělo i mysl vám za to jistě poděkují.

Co se týče letního období, Panna se ocitne před rozhodnutím, zda má smysl pokračovat ve své stávající práci, či nikoliv. Pravděpodobně vás už delší dobu irituje váš šéf nebo třeba náplň práce. Proč tedy nejít do něčeho jiného? Je to sice krok do neznámé řeky, ale pokud jde o Pannu, horoskop 2021 naznačuje, že nemůže šlápnout vedle. I kdybyste měli mít ze začátku méně financí, ve finále budete mnohem spokojenější.

Vlivem Jupiteru ve Vodnáři budete v druhé polovině roku 2021 disponovat hlubokým pochopením pro své blízké, a tak pro vás bude velice jednoduché vcítit se do jejich kůže. V tomto období dokážete druhým dobře poradit, nicméně nezapomínejte na své štěstí - to by pro vás mělo být na prvním místě, i když to druhým může někdy připadat poněkud sobecké.

Vaše vztahy byly doposud vcelku harmonické, ale Panna může očekávat jistý zlom. Když se podíváme na horoskop, můžeme si všimnout spousty konfliktů, které budou s určitými jedinci vést až k úplnému přetrhnutí kontaktu. Bude vás to stát hodně slz, nicméně časem zjistíte, že se vše dělo pro dobrou věc.

Bohužel ke konci roku existuje riziko, že na vás vše, co vám horoskop pro letošní rok přinesl, dolehne a vy se budete plácat v poměrně nepříjemných stavech. Je to však zcela normální vzhledem k tomu, že jste měli výjimečně těžký rok. Nezapomínejte na dostatek odpočinku, tím si v hlavě vše urovnáte. Není potřeba se neustále za něčím honit.