Lev Horoskop 2018

Zrozenci tohoto ohnivého znamení, kterému vládne mocné Slunce, se vyznačují velkou energií. Bývají velkorysí a rovněž oplývají vůdcovskými schopnostmi. Díky své povaze budete schopni z těžkostí, které se vám letos postaví do cesty, nakonec ještě vytěžit to nejlepší, proto bude mít Lev Horoskop 2018 v součtu pozitivní. Podle hvězd lze úspěšné období očekávat zejména na konci roku.

Hned v zimních měsících na počátku roku můžete očekávat výhody, které přináší postavení Merkuru ve Vodnáři. Lev bude silně pociťovat touhu stát si za svým – a to za jakýchkoli okolností. Nejlépe toho využijete v zaměstnání, kde se hravě poperete s jakoukoliv konkurencí. Tento vliv však může být i negativní – a to v oblasti komunikace. Zejména ve vztazích, kde jsou kompromisy občas nutné. Vy na ně však teď nemáte ani pomyšlení.

Díky vlivu Venuše se na jaře 2018 dá situace do pohybu v oblasti vašeho osobního života. Horoskop napovídá, že nebudete mít nouzi o společnost opačného pohlaví, flirt ale i dobrodružství. Velké šance na vznik nového vztahu pro Lva přichází právě v tomto období. Lákat vás bude také cestování a poznávání neznámého.

Podle horoskopu lze s přelomem roku 2018 očekávat jisté nesnáze. Roztěkanost způsobí, že polevíte v pracovním tempu, a tak se můžete dostat do patové situace. Teď by se Lvi měli plně věnovat své kariéře, aby co nejrychleji napravili přechozí přešlapy. Dovolená zatím nepřichází v úvahu, raději počkejte na vhodnější období. Měli byste se soustředit také na svou rodinu, zde totiž naleznete zázemí a bezpečí. Vaši nejbližší vás v těžkých chvílích rádi podrží a poskytnou potřebnou pomoc.

Podzim slibuje zklidnění v oblasti pracovního života. Díky vaší povaze jste to nejhorší již překonali. Podle horoskopu je opět na čase, aby se Lev věnoval mezilidským vztahům. Venuše, která je právě umístěna ve Vahách, slibuje harmonii a štěstí. Dlouhodobé vztahy tak budou jen kvést. Vaše vzájemná důvěra bude stoupat každým dnem. Nebojte se udělat další krok. Právě na podzim 2018 je ten pravý čas – nemůžete se setkat s odmítnutím.

Konec letošního roku slibuje nadále harmonii ve vztazích ale také úspěchy v kariéře. Lev v tomto hektickém období dokáže vyniknout v kolektivu a vzít příležitost do svých rukou. Nepromarněte svou šanci. Ve hře může být dokonce i povýšení. O Vánočních svátcích si pak dopřejete zasloužený odpočinek v kruhu svých nejbližších.