Kozoroh Horoskop 2021

Kozoroh, neskutečně pracovité, ale i tvrdohlavé zemské znamení, má před sebou vskutku intenzivní rok. Připravte se na opravdu pořádnou jízdu, kdy bude často těžké udržet chladnou hlavu. Kozorohům horoskop 2021 přinese hodně zvratů primárně ve vztazích, a to jak v rodinných a přátelských, tak i v partnerských.

Na jaře se pravděpodobně nevyhnete konfliktům - a mohlo by jich přijít hned několik naráz. Pokud máte dlouhodobého partnera, můžete očekávat velké hádky, které by v krajních případech mohly končit i rozchodem. Při nahlédnutí na váš horoskop vidíme, že pokud se tak stane, není třeba se tomu bránit. Na obzoru se rýsuje mnohem zajímavější pouto.

Jakmile přijde léto, Kozoroh se pravděpodobně neubrání nervozitě. Možná, že se v rodině právě něco stalo, co prostě nedokážete překousnout. Mějte na vědomí, že je vše tak, jak má být. Zkuste se od této situace distancovat, když do ní totiž budete až příliš zasahovat, mohli byste ji akorát tak zhoršit a vyjít z ní jako ten nejhorší. 

Druhá polovina roku 2021 již bude trošku klidnější - v práci můžete očekávat harmonické vztahy a vaše povinnosti budete plnit s lehkostí. Horoskop také ukazuje, že se na obzoru rýsuje nějaké povýšení - to však přijde i s větší zodpovědností. Budete dlouho zvažovat, zda vám to za to stojí, nebo ne. Rozhodnutí je čistě jen na vás - pravděpodobně byste pracovali více hodin, ale myšlenka kariérního růstu je pro vás na druhou stranu velmi přitažlivá.

Kozoroh by měl myslet také na sebe. Toto období je naprosto ideální pro to, abyste rozvíjeli své koníčky - nyní vás budou velice naplňovat a pomůžou vám na chvíli vypnout. Vaše kreativní smýšlení se nachází na samotném vrcholu a byla by škoda ho nevyužít. Nápadů máte opravdu spoustu, tak proč je nezrealizovat? Uvidíte, že když si věnujete chvíli času, bude to stát za to.

Ke konci roku 2021 se bude nacházet Saturn ve Vodnáři, a tak se budete pravděpodobně cítit, jako byste nezapadali do svého kolektivu. Je potřeba si urovnat myšlenky, Kozoroh má nyní unikátní příležitost provést určitou sebereflexi. Jste ve svém životě spokojeni ve všech ohledech? Pokud ne, zamyslete se nad tím, co by se dalo vylepšit.