Kozoroh Horoskop 2018

Hvězdy napovídají, že bude mít Kozoroh Horoskop 2018 vesměs pozitivní. Zrozenci tohoto znamení, kterému vládne planeta Saturn, se mohou těšit na mnoho událostí, ať už kladných či negativních. Ale tak už v životě chodí. Důležité je se z minulosti poučit. A právě to by Kozoroh měl mít letos na paměti. Navíc díky vaší praktické povaze a tendenci pilně pracovat, si s problémy nakonec vždy poradíte.

Hned na začátku roku vám vliv Marsu ve Střelci přinese touhu bojovat za vlastní přesvědčení – což potenciálně může znamenat problémy. Pokud budete v rozepřích s nějakou autoritou (například s nadřízeným) příliš neústupní, situace pro vás nemusí dopadnout dobře. Výhodné je zachovat klidnou hlavu, situaci zhodnotit realisticky a vědět, kdy se vyplatí riskovat, a kdy byste naopak měli raději ustoupit. Frustraci, či přebytek energie si nejlépe vybijete například při sportu.

S jarními měsíci roku 2018 a postupným oteplováním i vy roztajete. Lákat vás bude vše nové, například společnost druhého pohlaví. Nezadaným jedincům horoskop slibuje, že si právě v tomto období užijí velkou dávku dobrodružství, ale i flirtu. Navíc je velká šance, že se z náhodné známosti stane i velká láska. Stačí chtít a vytrvat.

Každý Kozoroh se v létě 2018 může těšit na uklidnění situace v oblasti kariéry. Předchozí problémy jsou překonány nebo zažehnány a vy se pomalu můžete začít dostávat do tempa. Pokud o něco usilujete, právě teď je ta správná chvíle ukázat, co ve vás je. Vztahy budou v tomto období stabilní, a tak se nemusíte obávat, že ve vašem nejbližším okolí nastanou nějaké neshody. Provázet vás bude harmonická energie.

Podzim roku 2018 přinese podle horoskopu možné problémy. Kvůli vlivu Venuše ve Štíru bude Kozorohy lákat zakázané ovoce. Vaše city budou intenzivní, ale na druhou stranu budete dělat vše pro to, aby to na vás nebylo znát. V krajních případech taková symbolika může znamenat dokonce i nevěru. Naopak, co se pracovního života týče, budete zažívat klidné období. Bude se vám dařit rychle analyzovat a zneškodnit problémy všeho druhu. Pokud přidáte ještě trochu píle a pracovitosti navíc, zaslouženou odměnu budete mít téměř na dosah.

S koncem roku se dění kolem vás konečně uklidní. Můžete se tak na moment zastavit a zhodnotit uplynulé události. Nejlépe vám teď podle horoskopu bude v úzkém rodinném kruhu nebo kdekoliv, kde se cítíte v bezpečí.