Horoskop 2018

I letos se začátkem nového roku přichází nový Horoskop 2018. Náš zkušený tým astrologů si dal velmi záležet, a tak již nyní víme, že v tomto roce nebude nouze o úspěchy v kariéře, ale také o nové lásky nebo dobrodružství. Letošní rok slibuje také stabilitu rodiny, radostné okamžiky, ale i nějaké ty zvraty. Tak už to ale v životě chodí.

Působení Neptunu v Rybách, se kterým se budeme po celý rok setkávat, slibuje velkou mentální sílu. Díky trpělivosti a vytrvalosti tak bude snadnější dosahovat svých cílů. A to jak v zaměstnání, tak v osobním životě. Podle Horoskopu navíc rok 2018 přinese také originální nápady, smysl pro humor a v neposlední řadě mírumilovnou povahu v jednání s lidmi. Všech těchto kladných vlastností lze skvěle využít například ve vztazích.

V kariéře vám letos pomůže hlavně Uran, který bude protínat znamení Berana. Tendence prosazovat své myšlenky, nebojácnost a vytrvalost vám budou k užitku při řešení nejednoho problému. Pod tíhou zodpovědnosti sice zřejmě znejistíte, ale nebojte se, to se stává i těm nejlepším z nás. Díky vlivu Jupiteru můžeme podle Horoskopu očekávat také hmotný zisk z investic. Tato planeta však může přinést také stinné stránky – občas se zřejmě nevyhnete chuti riskovat. To by se nemuselo vyplatit, obzvláště pokud jsou ve hře vaše finanční prostředky a úspory.

Každopádně nestačí jen čekat, až vám štěstí spadne do klína. Někdy je třeba udělat první krok a vyjít svému osudu vstříc. S naším Horoskopem 2018 jste ve správných rukou. Provede vás po pomyslné cestě, jež letošní rok představuje, s poklidem a bezpečně.

Pokud máte zájem o více informací o tom, jak se bude rok 2018 vyvíjet, stačí přejít do sekce Horoskopu pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co pro vás letošní rok na cestě životem přichystal, a buďte připraveni!


Jupiter ve Štíru
10.10. 2017 - 8.11. 2018
h
10.10.
Jupiter ve Střelci
8.11. 2018 - 2.12. 2019
i
8.11.

V tomto období můžete očekávat možný hmotný zisk z investic, daní či například pojištění. Nebezpečí vám ale hrozí, pokud se svými finančními prostředky budete příliš riskovat, i když vás třeba takový pocit láká. Vlivem tohoto umístění také může více prostoru dostat vaše temná stránka.

V tomto období se budete s výhodou řídit vlastním přesvědčením. Budete sebejistí, a proto si poradíte i při řešení rozsáhlejších problémů. Na lidi ve svém okolí můžete působit velmi sofistikovaně, nemělo by vám tak dělat problém přesvědčit ostatní. Nesnažte se toho však zneužít. Jupiter nenechá klidnou ani vaši mysl.

Saturn v Kozorohu
20.12. 2017 - 22.3. 2020
j
20.12.

Toto období sebou může přinést obavy o selhání či odmítnutí. Vyhovovat vám tak bude spíše podřízené postavení – obzvláště pokud se jedná o zaměstnání, které sebou přináší spoustu zodpovědnosti. Klidněji se budete cítit, budete-li se držet přesně stanovených pravidel. Pozitivním vlivem tohoto období je stálost a schopnost bojovat s nepřízní.

Uran v Beranu
12.3. 2011 - 6.3. 2019
a
12.3.

Spoustu energie, kterou v tomto období pociťujete jistě dokážete naplno zužitkovat. Pokud jde o oblast kariéry, svou originalitou dokážete přispět k nejednomu úspěšnému dokončení projektu. Tendence prosazovat své myšlenky hlava nehlava se v tomto odbobí jistě vyplatí. Energii a smysl pro humor, kterým také budete disponovat, výborně využijete například ve vztazích. Ať už pracovních či osobních.

Neptun v Rybách
4.4. 2011 - 30.3. 2025
l
4.4.

V tomto období zřejmě budete pociťovat velkou mentální sílu. Pokud na něco budete myslet dostatečně často a intenzivně, a přidáte k tomu někdy i notnou dávku trpělivosti; časem se vysněného zaručeně dočkáte. Kvůli vaší mírumilovné a charitativní povaze se ale sami možná dostanete do finanční tísně, z čehož mohou plynout i existenční problémy.