12.11. 2020

Čínský horoskop: co o vás vypovídá?

Na rozdíl od západního zvěrokruhu je čínský horoskop založen na úplně jiném systému - znamení se nemění po měsících, ale po letech s tím, že je symbolizuje dvanáct zvířat. Celý tento cyklus tedy trvá dvanáct let a zvířata, která pod tento horoskop spadají, jsou: Krysa, Buvol, Tygr, Zajíc, Drak, Had, Kůň, Koza, Opice, Kohout, Pes a Vepř. Dále se tento horoskop rozděluje do pěti hlavních přírodních elementů, mezi nimiž je dřevo, voda, kov, oheň a země.

Čínský horoskop: co o vás vypovídá?

Co o vás vypovídá?

Krysy, což je znamení pro rok 2020, rády šetří peníze nebo sbírají věci. Jsou organizované a s financemi problémy nemají. Jsou citlivé, intuitivní a riskování se jim většinou vyplácí.

Buvoli jsou velice pracovití a mají smysl pro zodpovědnost. Nejsou romantici, ale na pravou lásku si počkají. Ve společnosti jsou spíše tišší a těžko hledají pochopení.

Tygři jsou nezávislí a sebevědomí, což jim dodává přirozené vůdčí schopnosti. Milují spravedlnost a umí řešit konfikty, avšak občas bývají bezohlední.

Zajíci jsou milí, tiší a laskaví a nechybí jim trpělivost a inteligence. Díky smyslu pro zodpovědnost a detail lehce dosahují kariérních úspěchů. Lásku berou vážně a pro druhého udělají prakticky cokoliv.

Draci milují dobrodružství a romantiku. Mají mysteriózní povahu a pro druhé je těžké ji pochopit. Navzdory své lenosti si dokážou jít za tím, co opravdu chtějí.

Hadi jsou silní idealisti. Na venek působí chladně, ale uvnitř jsou srdeční. Nesnáší nepochopení a mají obrovskou motivaci, pokud je zrovna nezasáhne lenost.

Kůň se nikdy se nevzdává. Táhne ho kupředu pozitivní energie a touha po absolutní svobodě, zejména co se týče vyjadřování kreativity. Těžko však udrží tajemství.

Koza má čisté a laskavé srdce. Radši bude tiše trpět, než aby se pustila do konfliktu. Pro naplnění svých vášní udělá vše a dokáže na svou stranu stáhnout kohokoliv.

Opice těžko provádí úkoly, které je nezajímají. V opačném případě ale do práce vloží srdce a přivedou ji k dokonalosti. Jsou energické, přirozeně zvídavé a cení si svých vztahů.

Kohout má přirozenou schopnost vycítit myšlenky a pocity druhých. Jejich reflexy a emoční inteligence jsou na vysoké úrovni. Také bývají talentovaní v umění a milují plánování.

Pes je konzervativní a plný spravedlnosti. Díky jeho loajalitě bývá velice podstatným článkem v pracovním kolektivu. Pravidla prakticky neporušuje a přeje si strávit život v poklidu rodiny.

Vepř myslí logicky, a tak dokáže vyřešit takřka jakýkoliv problém. Komunikace není jeho silnou stránkou, avšak laskavost ano, může mít ale sklony k agresi.