Býk Horoskop 2021

Rok 2021 Býkovi nadělí velice silnou schopnost porozumění druhým. Zrozenci tohoto zemského znamení bývají průbojní, svéhlaví a sebejistí, čímž budou v tomto období inspirovat i své okolí. Budou pociťovat silnou touhu po změnách, které otočí jejich život k lepšímu. Přehodnocením projde téměř každá oblast jejich života a nebude jim v cestě stát nic, co by mohlo zmařit jejich plány.

S příchodem jara bude Býk pociťovat touhu transformovat oblasti svého života, se kterými není plně spokojen - cokoliv, co není v souladu s jeho standardy, bude muset pryč. Také se může spolehnout na velkou mentální sílu, která mu bude dodávat ještě větší odhodlání. Horoskop naznačuje, že můžete očekávat obrovské zvraty, a to hlavně v pracovním životě a vašich vztazích.

V létě bude Jupiter v Rybách, a tak se Býk bude držet spíše v ústraní, tedy mimo střed pozornosti. I tak ale bude podávat pomocnou ruku všem, kteří ho budou potřebovat, díky čemuž si bude schopen vybudovat několik upřímných vztahů, a to nejen přátelských. V tomto období budete sami se sebou velice spokojeni a nic vás nerozhodí.

V další polovině roku bude Býkův horoskop nakloněn pokrokovému smýšlení, a tak budete oplývat nápady, jejichž původ často nedokážete ani rozeznat. Díky tomu se stanete hvězdou ve svém pracovním životě - ať už se živíte čímkoliv, vaše revoluční nápady by mohly pozitivně ovlivnit budoucí chod vaší práce.

Rok 2021 také bude mít plynulejší průběh za předpokladu, že Býk zvolní v extrémních nárocích, které si na sebe nakládá. Nikdo není dokonalý a pokud se dostanete do bodu, kdy se budete cítit doslova uvězněni ve svém kolotoči povinností, doporučujeme jógové dechové techniky, meditaci či popíjení bylinkových čajů. Tyto aktivity uklidní vaši mysl předtím, než se pustíte do další výzvy.

Ke konci roku budete oplývat vysokou flexibilitou, takže se snadno adaptujete na jakékoliv neznámé situace. Máte pocit, že jste připraveni snad na všechno - a tuto vnitřní sílu pocítí opravdu každý Býk. Horoskop 2021 mu přinese plno sociálních výzev, které zvládne na jedničku. Proto si závěrečné měsíce užije v nekonfliktním, pohodovém prostředí rodinného kruhu.