Býk Horoskop 2018

Hvězdy napovídají, že bude mít Býk Horoskop 2018 velmi pozitivní. Obzvláště pak, co se kariéry týče. Zrozenci v tomto znamení, kterému vládne planeta Venuše, jsou zpravidla zodpovědní jedinci, na které je spoleh. Po pracovní stránce jsou takovéto vlastnosti velmi ceněné, nebojte se proto ukázat, co dokážete. Pamatujte, že štěstí přeje odvážným. Stačí si vytyčit jasný cíl, ve své snaze vytrvat a žádný problém pro vás nebude příliš velký.

Hned z počátku roku 2018 díky působení Marsu ve Štíru pocítíte velkou porci tělesné i duševní energie. Můžete tak očekávat, že vaše cesta za úspěchem bude téměř přímá. Pokud se vyskytnou drobné překážky, hravě je zvládnete překonat. Motivaci rozhodně postrádat nebudete. Ve volném čase si teď nejvíce užijete společnosti přátel. Nezapomínejte také na svou fyzickou kondici. Energie bude mít Býk dost, a tak pokud nejste například spokojení se svou postavou, teď je ten nejlepší čas pro to něco udělat.

Jarní měsíce podle horoskopu slibují intenzivní smysly. Také vaše emoce budou v tomto období, kdy vše kolem kvete, velmi silné. Práce a kariéra je tak vytlačena do pozadí. Nyní se chcete soustředit na lásku, umění a zkrátka na vše, co shledáváte krásným. Ve vztazích teď může Býk očekávat romantiku, velká gesta, i vášeň. Ti jedinci, kteří dosud byli nezadaní, mají největší šanci utvořit nový vztah právě v tomto období. Naopak ti, kteří již své štěstí nalezli, si budou dosyta užívat harmonie.

V létě 2018 bude stále panovat dobrá nálada. Možná za to může přetrvávající zamilovanost, ale možná také úspěchy v pracovní stránce života, které vám tyto měsíce přinesou. Dařit se vám bude zejména v odvětví obchodu a financí. Vyznačovat se budete také dobrými organizačními schopnostmi. Vztahy v tomto období nepřinesou žádné zvraty. Harmonii si užijete v rámci celé rodiny. Dbejte také na své zdraví, i když je venku teplo.

Zkracující se dny přinesou Býkům podle horoskopu výhody v práci s lidmi. Díky vlivu Venuše ve Vahách budete na své okolí působit velmi příjemným až okouzlujícím dojmem. Nebojte se toho využít jak v osobním životě, tak v zaměstnání. Například nyní je vhodný čas promluvit si s nadřízeným o zvýšení platu. Nesmíte se však v rozhovoru uchýlit k aroganci, tím by mohlo být vše ztraceno. Zima sebou přinese také závažné rozhodnutí, při kterém můžete znejistět. Někdo zřejmě objeví vaše slabé místo.