Mars

charakterizuje naši energii a sílu – ať už fyzickou, či psychickou; ovlivňuje také naši chuť k životu, oblasti sexu, zdraví a sportu

Mars

Mars je z hlediska astronomie druhou nejmenší planetou sluneční soustavy a také poslední takzvanou vnitřní planetou. Má dva měsíce a doba, za kterou oběhne kolem Slunce je téměř dvakrát delší než na Zemi.

Z hlediska astrologie vypovídá mnohé o povaze naší energie a síly (ať už fyzické či psychické), naší odvaze a vytvalosti. Soutěživost a vůle, kterou nám Mars propůjčuje hraje velkou roli i ve sportu – to je totiž ideální prostředí pro projevení našeho soutěživého ducha.

Další oblasti, kterých se Mars v horoskopu dotýká jsou například sex, ale i romantika. Zde představuje neúnavné dobývání,ale i vzrušení. V kariéře nám tato planeta pomáhá zbavit se nevítaného stresu z vnějšího světa. 

Mars v Beranu V tomto období nebudete mít problém pohotově jednat, navíc budete zřejmě oplývat i vysokým vůdčím potenciálem. To z v... Mars v Býku V tomto období u vás, ať chcete nebo ne, budou na prvním místě stát materiální hodnoty. Zaměřovat se tak budete na ja... Mars v Blížencích V tomto období si budete libovat ve vzdělání, například v četbě; nebo zkrátka obecně v čerpání nových informací, kter... Mars v Raku V tomto období by vaše energie měla směřovat hlavně k vašim blízkým, nebo k domovu – čili k zázemí, které společně vy... Mars ve Lvu Toto období přináší spoustu fyzické energie, ale i pevné duševní zdraví. S běžnými denními problémy se tak teď dokáže... Mars v Panně V tomto období se rozhodně vyplatí investovat svou energii do práce. Po citové stránce teď budete zažívat spíše útlum... Mars ve Vahách V tomto období můžete očekávat, že se budete chovat spíše racionálně až chladně. Hněv, vášeň či nadšení vaší mysli vl... Mars ve Štíru V tomto období budete zřejmě pociťovat velké množství tělesné i duševní energie. Za svým cílem, pokud je vám jasně zn... Mars ve Střelci Toto období přináší touhu bojovat za vlastní přesvědčení. Potenciálně to může znamenat i problémy. Neklidní budete ta... Mars v Kozorohu Toto období nejlépe zužitkujete v kariéře. Touha po materiálním úspěchu či postavení a uznání jsou pro vás velmi důle... Mars ve Vodnáři V tomto období si velmi budete cenit svých přátel, rodiny, nebo obecně lidí, kteří jsou k vám loajální. Za takové vám... Mars v Rybách V tomto období se budete projevovat spíše neutrálně, ve snaze maskovat své pocity. V extrémní situaci, kdy jste napří...